Soru & CevapHem Et Hem Otla Beslenen Hayvanlar

Hem Et Hem Otla Beslenen Hayvanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Bir üyemizin Otobur, Etobur Ve Hem Etçil Hem Otçul Hayvanlar Hangileridir? sorusu üzerine yazıyı paylaşıyorum. Bu yazı Hem Et Hem Otla Beslenen Hayvanlar ve Hem Etcil Hem Otcul Hayvanlar ile ilgilidir. Umarım ziyaretçimizin sorusuna cevap olabilir.

Hem Et Hem Otla Beslenen Hayvanlar

Otobur, Etobur Ve Hem Etçil Hem Otçul Hayvanlar Hangileridir?

Soru

LÜTFEN KONUYU BUL

Cevap

1-)Karnivorlar (Etçiller) ———- Aslan, kartal, köpekbalığı, çıyan
2-)Herbivorlar (otçullar) ———- İnek, Geyik, fil, tırtıl
3-)Omnivorlar (Hem etçil, hem otçullar) ———- İnsan, fare, ayı, maymun

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 18 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
etle ve otla beslenen bir hayvan hem et hemde otla beslenen hayvanlar et ve otla beslenen hayvanlar hangileridir hem etle hem otla beslenen hayvanlar hem et hem otla beslenen hayvanlar et ve otla beslenen bir hayvan otla beslenen hayvanlar hem etçil hem otçul hayvanlar nelerdir et ve otla beslenen hayvanlar etle ve otla beslenen hayvanlar hangileridir
 
 

Notlar ›

 
Kategori:Hayvanlar: ;Sınıflandırma:
PETA: Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA, People for the Ethical Treatment of Animals) bir hayvan hakları organizasyonudur. Norfolk, Virginia kökenli ve yaklaşık iki milyon üye ve destekçisi olan organizasyon dünyanın en büyük hayvan hakları grubudur. Grubun uluslararası başkanı Ingrid Newkirk'tür.
Hayvan Çiftliği: Hayvan Çiftliği, (orijinal adıyla Animal Farm) George Orwell'in mecazi bir dille yazılmış fabl tarzında siyasi hiciv romanı.
Hayvanlara uygulanan şiddet: Hayvanlara uygulanılan şiddet veya hayvan istismarı; kabul edilemez şiddete sebep olan veya hayvanlara zarar veren davranışların bir bütünüdür.
 

1 Yorum ›

 
  1. furkan Haziran 3rd, 2014 - Saat: 20:44:21

    otla beslenen inek at koyun tavuk etle beslenen aslan timsah kutup ayısı

Hem Et Hem Otla Beslenen Hayvanlar Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Hem Et Hem Otla Beslenen Hayvanlar ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.