SağlıkGenel SağlıkKadın ve Erkek Sağlığıİktidarsızlık Olan Kişi Hangi Doktora Gitmeli

İktidarsızlık Olan Kişi Hangi Doktora Gitmeli

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalenin İktidarsızlık Olan Kişi Hangi Doktora Gitmeli ile iligli olan sorularınızı gidereceğini düşünüyorum.

İktidarsızlık Olan Kişi Hangi Doktora Gitmeli

Cinsel Fonksiyon Bozuklukları`yla ilgili sorunlar tek bir doktor tarafından değil, 4-5 değişik branştaki uzmanın bir arada çalıştığı gruplar tarafından değerlendirilmelidir. Bunlar başta Üroloji-Androloji uzmanı olmak üzere psikiyatrist, nörolog, doğum kontrol uzmanı, iç hastalıkları uzmanı, ve endokrinolog yani hormonlarla ilgilenen doktorlardır. Bunun nedeni sertleşme sorununun son derece komplike bir olay olması ve birçok nedenden kaynaklanmasıdır. Bu tür bir sorunu olan kişi öncelikle bir Üroloji-Androloji uzmanına başvurarak sorununu tüm açıklığı ile anlatmalıdır. Derdini söylemeyen derman bulamaz, sertleşme sorunu olup da doktora gitmekten çekinenler, bu konuda deneyimli olmayan ve uygun branşta olmayan hekimlere başvuranlar veya doktora başvurduğunda asıl derdini söylemekten çekinerek başka şikayetlerden bahsedenler bu sorunla uzun süre yaşamak zorunda kalıyorlar. Sertleşme sorunu ile bize gelmesine rağmen çeşitli ağrılardan, idrar yapma sorunlarından bahsedip esas sorununu anlatmakta sıkıntı çekenlere çok rastlıyoruz

linkz_publisher_id = 12369;
linkz_scope = [‘linkzarea01’];

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 23 Ocak 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
cinsel sorunlar için hangi doktora gidilir sertleşme sorunu için hangi doktora gidilir iktidarsızlık için hangi doktora gidilir sertleşmeme sorunu için hangi doktora gidilmeli cinsel sorunlar icin hangi doktora gidilmeli sertleşme sorunu için hangi doktora gidilmeli iktidarsızlık için hangi bölüme gidilmeli iktidarsızlık için hangi doktora gidilmeli iktidarsizlik icin hangi doktor sertleşmeme sorunu hangi doktor
 
 

Notlar ›

 
İnsan: İnsan (taksonomik adıyla Homo sapiens Latince "akıllı insan" veya "bilen insan"), Homo cinsi içerisindeki yaşayan tek tür.
Kişisel bilgisayar: Kişisel bilgisayar veya PC (İng: Personal Computer), şahsi kullanımına yönelik özel olarak tasarlanmış, herhangi bir uzman veya operatörün yardımı olmadan kişilerin kendi başlarına kullanabileceği bilgisayar türü.
Kişinev: Kişinev, Moldova Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehri.
Kişilik bozukluğu: Kişilik bozuklukları uzun dönemli, şiddetli ve dirençli düşünce ve davranış kalıplarıyla karakterize olmuş zihinsel bozukluklar sınıfıdır.
Kişi başına düşen millî gelir: Bir ülkenin gayri safi millî hasılası (GSMH), o ülkenin nüfusuna bölündüğü zaman, kişi başına düşen GSMH bulunur.
Hangi Avrupa?: Hangi Avrupa?, Banu Avar'ın anadilinde 2007 yılında basılan araştırma ve inceleme kitabı.
Hangi Parti Kazanacak?: Hangi Parti Kazanacak?, Aziz Nesin'in gülmece romanıdır. Kitabın adı kitabın başındaki aynı adlı gülmeceden gelmektedir.
Hangi Seks: Hangi Seks, Attilâ İlhan'ın deneme kitabı. Erkek/kadın ve Kadın/erkek olmak üzere iki bölümden oluşan kitap,başta eşcinsellik olmak üzere dünyadaki ve Türkiye'deki cinsel eğilimleri irdelemektedir.
Kedigiller: Kedigiller (Felidae), etçiller (Carnivora) takımına ait bir familya.
Yüksek lisans: Yüksek lisans, ingilizcesi "master"; bir lisans (fakülte) öğretimine dayalı eğitim-öğretim ve araştırmanın sonuçlarını ortaya koymayı amaçlayan bir yükseköğretimdir.
 

0 Yorum ›

 

İktidarsızlık Olan Kişi Hangi Doktora Gitmeli Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken İktidarsızlık Olan Kişi Hangi Doktora Gitmeli ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.