Soru & Cevapİleti Gecmisi Nasil Silinir

İleti Gecmisi Nasil Silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede İleti Gecmisi Nasil Silinir ve Msn Sohbet Gecmisi Nasil Silinir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Msn İleti Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Silinir? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

İleti Gecmisi Nasil Silinir

Msn İleti Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Silinir?

Soru

Msnde kaydedılen ıletı gecmısı otomatık olarak nasıl sılınır..

Cevap

Messenger // Araçlar // Seçenekler // İletiler sekmesinden

İleti geçmişlerini kaldırın. (İletileriniz kaydedilmez)

Sonra

Belgelerim // Alınan dosyalar // msn adresi(Klasör) siliniz

Belgelerim // Sohbet günlüklerim // msn adresi(Klasör) siliniz

dedigini yaptım ama bu seferde belgelerimde sohbet günlüklerim gözükmüyo ama alınan dosyalarıma geli LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
gecmisi nasil silerim bilgisayara kaydedilen sohbetelrinasıl silerim ileti geçmişim gizli olarak nereye kaydedilir msn gizli geçmişi nerede msn iletime yapılan yorumları nasıl silerim msn sohbeti bilgisayardan nasıl silini msnde yazdıgım ıletıyı nqsıl sılerım sohbetler bilgisayarda nereye kaydedilir
 
 

Notlar ›

 
İletişim Yayınları: İletişim Yayınları, 12 Eylül 1980 Askeri Darbesinin yerini sivil partilere bıraktığı süreçte oluşmuş olan bir yayınevidir.
İletişim: İletişim, iletilen bilginin hem gönderici hem de alıcı tarafından anlaşıldığı ortamda bilginin bir göndericiden bir alıcıya aktarılma sürecidir. Organizmaların çeşitli yöntemlerle bilgi alışverişi yapmalarına olanak tanıyan bir süreçtir. İletişim tüm tarafların üzerinden bilgi alışverişi yapılacak ortak bir dili anlamalarına ihtiyaç duyar.
İletişim protokolü: İletişim protokolü veya ağ protokolü, iki bilgisayar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla verileri düzenlemeye yarayan, standart olarak kabul edilmiş kurallar dizisidir.
İletişim ve işbirliği sistemi:
Elektrik iletim hattı: Elektrik iletim hattı (kısa EİH) elektrik santralinde kontrollü ve planlı olarak elde edilmiş elektrik enerjisinin, santrallerden dağıtım hatlarına iletilmesini sağlayan hatlardır.
Geçmişin Gölgesinde: Geçmişin Gölgesinde (American History X), 1998 yılı yapımı, senaryosunu David McKenna'nın yazdığı Tony Kaye'nin yönettiği bir film.
Geçmişi Olmayan Adam (film, 2002): Geçmişi Olmayan Adam, Başrolünde Matt Damon'ın yer aldığı Amerikan yapımı film. Bourne serisinin ilk filmidir.
Geçmişi Olmayan Adam (anlam ayrımı): Geçmişi Olmayan Adam aşağıdaki başlıkları ifade ediyor olabilir:
Geçmişin İntikamı: New Police Story, yönetmenliğini Benny Chan'ın yaptığı dram tarzında, 2004 yılı Hong Kong aksiyon filmidir.
Geçmişin Sırları: Geçmişin sırları, ilk Martin Mystere macerasının adıdır. Alfredo Castelli tarafından yazılıp, Giancarlo Alessandrini tarafından çizilmiştir.
 

0 Yorum ›

 

İleti Gecmisi Nasil Silinir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken İleti Gecmisi Nasil Silinir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.