SağlıkGenel SağlıkHastane RehberiIsparta Askeri Hastanesi Adres Ve Telefon Numarası

Isparta Askeri Hastanesi Adres Ve Telefon Numarası

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazıda Isparta Askeri Hastanesi Adres Ve Telefon Numarası hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. Not kurdundan…

Isparta Askeri Hastanesi Adres Ve Telefon Numarası

Isparta Askeri Hastanesi Telefonu ve Adresi

Telefon : (246) 224 13 14
Adres : Merkez / Isparta Mah. / Isparta

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 12 Mart 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
ısparta askeri hastanesi ısparta asker hastanesi ısparta askeri hastanesi adresi adana askeri hastanesi nerede ısparta askeri hastane ısparta asker hastanesi randevu ısparta askeri hastanesi nerede ısparta askeri hastanesi randevu ısparta askeriye ısparta merkez askeriye
 
 

Notlar ›

 
Isparta (il): Isparta, Türkiye'nin güneybatısında yer alan il. Akdeniz Bölgesi'nin kuzeyindeki Göller Bölgesi'nde bulunan Isparta; batıda Burdur, kuzeyde Afyonkarahisar, doğuda Konya, güneyde ise Antalya ile çevrilidir.
Ispartaspor: Ispartaspor, Isparta'nın Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Spor kulübüdür.Kulübün en önemli başarısı Türkiye ikinci liginde uzun yıllar oynaması ve profesyonel liglerden hiç düşmemesidir.
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı: Isparta Süleyman Demirel Havalimanı (IATA: ISE, ICAO: LTFC) 1997 yılında hizmete girmiştir. Isparta, Burdur il merkezleri ile Keçiborlu, Dinar ilçe merkezlerinin ortasındadır.
Isparta (anlam ayrımı): * Isparta (il)
Askerî darbe: Askerî darbe, bir ülkede silahlı kuvvetler mensuplarının silah zoru ile ülke yönetimine el koyması.
Askeriye: Askeriye, genellikle silah kullanımı da dahil olmak üzere güç kullanarak ülkenin savunmasında yetkili oluşum.
Askerî uçak: Askerî uçak ve helikopterler, savaşlarda kara ve su üstündeki hedefleri bombalamak, diğer uçakları tahrip etmek, keşif yapmak, personel ve mühimmat taşımak gibi amaçlarla silahlı kuvvetler tarafından kullanılan hava taşıtları.
Yargıtay: Yargıtay, bazı ülkelerin yargı sistemlerine bulunan en üst düzey mahkemedir. Bu tür yargı sistemlerine son inceleme mercii Yargıtay'dır.
Askerî bilim kurgu: Askerî bilim kurgu, bilim kurgunun bir alt türüdür. Genellikle uluslararası, gezegenlerarası, veya evrenlerarası silahlı güçlerin çatışması üzerine kurulur.
Adres Çözümleme Protokolü: Yerel ağların oluşturulmasında en çok kullanılan ağ arayüzü Ethernet' tir. Sistemlere Ethernet arayüzü görevi gören ağ kartları
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi: Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) Kişilerin yerleşim yerlerine göre nüfus bilgilerinin güncel olarak tutulduğu, nüfus hareketlerinin her an izlenebildiği, MERNİS (Merkezî veri tabanı ve Kimlik Paylaşımı Sistemi) kayıtlarındaki TC Kimlik Numarasına göre kişiler ile ikamet adreslerinin eşleştirildiği TÜİK tarafından yapılan bir kayıt sistemidir.
Etkin sayfalar önbelleği: Etkin sayfalar önbelleği (ESÖ) (Translation Lookaside Buffer (TLB)) sanal bellek kullanan işlemcilerde adres dönüştürme işleminin hızlandırılmasını sağlayan bir tekniktir.
Adressiz Sorgular: Adressiz Sorgular, 2006 yapımı sinema filmi. Yönetmenliğini Murat Uygur ve Mehmet Ali Gündoğdu üstlendi.
Türkiye'deki telefon numaraları: Türkiye'deki telefon numaraları sayfası, Türkiye'deki telefon numaralandırma sistemi ve belirli hizmetlere tahsis edilmiş numara ve kodlarla ilgili bilgi verir.
Telefon Kulübesi (film): Telefon Kulübesi (İng:Phone Booth), Keskin nişancı ve seri katil tarafından bir telefon kulübesinde rehin tutulan bir adamın konu edildiği 2002 yılı ABD yapımı psikolojik gerilim filmidir.
Teléfonos de México S.A.B. de C.V.: Teléfonos de México S.A.B. de C.V. (), daha çok bilinen ismiyle Telmex,
Telefoncular: Telefoncular, İstanbul Telefon Şirketi'ni kuran İngilizler 1912'de tarafından kurulan ve şirketin teknisyen ve çalışanlarının yer aldığı eski futbol kulübü.
 

0 Yorum ›

 

Isparta Askeri Hastanesi Adres Ve Telefon Numarası Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Isparta Askeri Hastanesi Adres Ve Telefon Numarası ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.