Soru & CevapJerry Nin Sevdikleri

Jerry Nin Sevdikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin Tom Ve Jerry’nin Sevdiği Şeyler Nelerdir? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. Jerry Nin Sevdikleri ve Tom Ve Jerry Nin Sevdikleri hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

Jerry Nin Sevdikleri

Tom Ve Jerry’nin Sevdiği Şeyler Nelerdir?

Soru

Ben internette tom un sevdiği şeylerin ne olduğunu bilmiyorum.
İnternetten bulmaya çalıştım ama bulamadım.
Bana biraz yardımcı olurmususnuz

Cevap

Tom: Jerry nin Peynir Yemesini Engellemek ve Onu Yakalayıp Yemek.
Jerry: Peynir Yemek Tom’u Sinirlendirmek.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 22 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
tom ve jerry nin sevdiği ve sevmediği şeyler jerry nin sevdikleri tom\un sevdikleri ve sevmedikleri ingilizce tom ve jerry nin sevdikleri ve sevmedikleri tom\un sevdikleri ve sevmedikleri tom ve jerry nin sevdiği ve sevmediği şeyler ingilizce tom jerry sevdikleri ve sevmedikleri tom ve jerry nin sevdikleri tom ve jerry tom ve jerry nin sevdikleri ve sevmedikleri şeyler ingilizce
 
 

Notlar ›

 
Jerry West: Jerry West (d. 28 Mayıs 1938) Los Angeles Lakers'ın eski basketbolcusu. Basketbolu bıraktıktan sonra koçluk ve yöneticilik de yapmıştır.
Jerry Goldsmith: Jerry Goldsmith (Jerrald K. Goldsmith), (d. 10 Şubat 1929, Los Angeles, California-ö. 21 Temmuz 2004, Beverly Hills, Los Angeles), ABD'li besteci ve orkestra şefi; Maymunlar Cehennemi, Patton, Çin Mahallesi, The Omen, The Boys from Brazil, Poltergeist, Under Fire, Temel İçgüdü Powder (1995) gibi pek çok ünlü televizyon ve sinema yapımı için hazırladığı müziklerle tanınmıştır.
Jerry Bruckheimer: Jerome Leon Bruckheimer (21 Eylül 1945) Amerikalı televizyon ve sinema filmi yapımcısıdır. Bilim-kurgu, aksiyon, komedi drama türü filmler çıkarmıştır.
Jerry Lewis: Jerry Lewis (Joseph Levitch) (16 Mart 1926, Newark, New Jersey, ABD), ABD'li komedyen, sinema oyuncusu, yapımcı, yazar, yönetmen ve şarkıcı.
 

0 Yorum ›

 

Jerry Nin Sevdikleri Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Jerry Nin Sevdikleri ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.