Soru & CevapKanda Lym

Kanda Lym

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Kanda Lym ve Kanda Mikrop hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Kanda Mikrop Bulunması Ne Demektir? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Kanda Lym

Kanda Mikrop Bulunması Ne Demektir?

Soru

MERHABALAR BENİM BABAM ŞU AN HASTANEDE YATIYOR VE DOKTORLAR KANINDA 2 MİKROP BULMUŞ KANDA MİKROP BULUNMASI NE DEMEK NASIL BİR HASTALIK

Cevap

MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUM YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR. İLK OLARAK ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI DAHA SONRA ANTİBİYOTİK İĞNE YAPTI BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM VE KANDA Kİ MİKROP NEDEN KAYNAKLANIYOR? TEŞEKKÜRLER.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 20 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
yhs-004 kanda iltihap kanda lym kanda mikrop ne demektir kanda mikrop belirtileri lym kanda kanda mikrop olması ne demek kanda mikrop bulunması kanda mikrop hemogramda lym
 
 

Notlar ›

 
Kandehar: Kandehar (Peştuca/Farsça: کندهار veya قندهار , Antik Yunanca: Αλεξάνδρεια αραχνοειδής '), Afganistan'ın ortagüney kesiminde Kandehar Vilayeti'nin yönetim merkezi olan kent.
Kandahar (film): Kandahar veya Ayın Ardındaki Güneş: Kandahar (diğer adları, Safar-e Ghandehar ve The Sun Behind the Moon), 2001 İran - Fransa ortak yapımı Mohsen Makhmalbaf filmidir.
Kandak, Milas: Kandak, Muğla ilinin Milas ilçesine bağlı bir köydür.
Kandamlası: Kandamlası (Adonis aestivalis), düğün çiçeğigiller (Ranunculaceae) familyasından tarlalar, bozkırlar ve taşlık alanlarda bulunan bir yıllık otsu bir bitki türü.
Kandamış, Hayrabolu: Kandamış, Tekirdağ ilinin Hayrabolu ilçesine bağlı bir köydür.
 

0 Yorum ›

 

Kanda Lym Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Kanda Lym ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.