Kültür / SanatBiyografilerKezban Hatemi Kimdir Kezban Hatemi Hayatı ve Biyografisi

Kezban Hatemi Kimdir Kezban Hatemi Hayatı ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Kezban Hatemi kimdir, Kezban Hatemi hayatı, Kezban Hatemi biyografisi, Kezban Hatemi kim, Kezban Hatemi hakkında bilgiler Kezban Hatemi ile ilgili bilgi vs..
Kezban Hatemi Kimdir Kezban Hatemi Hayatı ve Biyografisi

Kezban Hatemi Hayatı

1972’de İ.Ü. Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Hüseyin Hatemi ile evlendi. İstanbul Barosu’nda kayıtlı serbest avukat olarak çalışan Kezban Hatemi, eşinin tersine hararetli ve hızlı konuşmalarıyla tanındı.

Uzmanlık alanları İslam hukuku, insan hakları, kadın hakları, çocuk hakları ve hayvan hakları olan Hatemi, halen Darülaceze Vakfı Mütevelli Heyeti üyeliği görevini de yürütüyor.

Not: Kezban Hatemi hayatı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Kezban Hatemi kimdir kaynakları için aşağıya bakınız. Kezban Hatemi ayrıntılı biyografisini aşağıdaki sitelerden araştırabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 17 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
nurdan okur kezban hatemi kimdir kezban hatemi nerelidir kezban hatemi biyografisi kimdir kezban hatemi hayatı kezban hatemi kim kezban hatemi yaşamı kezban hatemi biyografi kezban hatemi soyu avukat kezban hatemi kimdir
 
 

Notlar ›

 
Hayatımızın En Güzel Yılları: Hayatımızın En Güzel Yılları, (Özgün adı The Best Years of Our Lives) 1946 ABD yapımı dramatik filmdir.
Hayatı Yakala: Hayatı Yakala (özgün ad:Reign Over Me), 2007 yapımı bir dram filmidir. Mike Binder'in yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu yaptığı filmde Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith, Liv Tyler, Donald Sutherland ve Saffron Burrows da rol almaktadır.Film Türkiyede direkt olarak piyasaya sürülmüşdür.
Hayatımın Çalımı Beckham: Hayatımın Çalımı Beckham; (İngilizce orijinal adı: Bend It Like Beckham) 2002 yılı İngiltere yapımı film.
Hayatın Benim: Hayatın Benim () 2004 yılında çekilmiş Angelina Jolie ve Ethan Hawke'nin başrollerini üstlendiği psikolojik gerilimdir.
Hayatımın Kadınısın: Hayatımın Kadınısın , 2006 yapımı bir duygusal tarzı Türk filmdir. Filmin senaryosunu, Yönetmenliğini Uğur Yücel yapmistir.
 

0 Yorum ›

 

Kezban Hatemi Kimdir Kezban Hatemi Hayatı ve Biyografisi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Kezban Hatemi Kimdir Kezban Hatemi Hayatı ve Biyografisi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.