Yemek TarifleriKiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Sponsorlu Bağlantılar

Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek Nasıl Yapılır

İşte size çok güzel bir tarif daha. Hemen not alın… Şimdiki tarifimizin adı Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek tarifi! Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek nasıl yapılır çok kolay öğreneceksiniz. İnanın bana zahmetlerinize değecektir. Şunu da belirtmek istiyorum ki Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek malzemelerine tam olarak uymanız gerekiyor. Daha sonra tarif kısmındaki kurallara tamamen uyarak hazırlayın. Ve işte size ziyafet… Afiyet olsun…

Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek Malzemeleri

 • Çok büyük olmamak şartı ile 4 kemer patlıcan
 • 6-7 adet kabukları soyulmuş domates
 • 1 kahve fincanı sıvı yağ
 • 6-7 diş sarımsak
 • 250 gr kuşbaşından küçük parça et
 • Tuz,
 • 1 kesme şeker,
 • 1-2 küçük parçada limon tuzu

Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek Tarifi

 • Etimizi biraz suyunu çekene kadar kavuralım
 • içine doğradığımız domatesleride ekleyelim
 • üzerine 1 su bardağı kadarda su ilave edelim ve etler yumuşayana kadar pişirelim. Patlıcanları alca soyalım 3-4 parmak kalınlığında keselim.
 • Kesilen patlıcanları uzunlamasına koparmadan dörde keselim tuzlu suda ıslatalım. Patlıcanları süzerek pişen etlerin üzerine ilave edelim sarımsakları tuzunu şekerini ve limon tuzunu ilave edelim patlıcanlar yumuşayana kadar pişirelim sıcak sıcak servis yapalım.
 • AFİYET OLSUN.

Arama Kelimeleri: Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek tarifi, kiskirma babadağ’a ait bir yemek nasıl yapılır, kiskirma babadağ’a ait bir yemek hazırlanışı, kiskirma babadağ’a ait bir yemek yapılışı, yapma ve resimli tarif hazırlama…

Not: Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek nasıl yapılır için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek tarifi ve diğer tarifler için yemek tarifleri kategorimizi incelemenizi öneririz. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 25 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
denizli babadag kurupatlican dolmasi tarif resimli denizli babadağ yemekleri fox tv yemekteyizde yapılan çerkez tavuğu
 
 

Notlar ›

 
Yemek borusu: Yemek borusu, oesophagus yenilen yiyeceklerin ağızdan sonraki geçiş bölgesidir.
Yemek tuzu: Yemek tuzu, kimyada sodyum klorür (NaCl) ismiyle bilinen beyaz kristal yapılı bir bileşiktir. İnsan dahil tüm canlıların besin kaynaklarından olan tuz, ticari bakımdan da önemli bir maddedir.
Yiyecek: Yiyecekler öncelikle karbonhidratlar, yağlar, su ve/veya proteinlerin karışımından oluşur. Yiyecek maddeleri hayvan ve insanlar tarafından istek ve arzu içinde yenip ya da içilmek suretiyle tüketilir.
Yemekteyiz: Yemekteyiz, Show TV ekranlarında hafta içi her akşam gösterilen ve Türkiye'de yayınlanan yarışma programıydı ancak program yeni sezonda Ekim 2012'de FOX'ta yayın hayatına devam edecek.
 

0 Yorum ›

 

Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Kiskirma Babadağ’A Ait Bir Yemek Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.