ProgramKonu Anlatımlı Dersler İndir: 5. Sınıf Fen Ve Teknoloji İndir Download

Konu Anlatımlı Dersler İndir: 5. Sınıf Fen Ve Teknoloji İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Bilden Bilgisayar tarafından üretilmiş olan 5. Sınıf Fen ve Teknoloji programının son sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz. 5. Sınıf Fen ve Teknoloji resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Konu Anlatımlı Dersler indir… 5. Sınıf Fen ve Teknoloji indir

Konu Anlatımlı Dersler İndir: 5. Sınıf Fen Ve Teknoloji İndir Download

5. Sınıf Fen ve Teknoloji İndir

İlköğretim 5.sınıf programına göre hazırlanmıştır. Bir yılın tüm ders programını içerir. Bu yazılım; derslerdeki başarıyı artırır, Fen ve Teknoloji dersini sevdirir.

Programın İçeriği; Konu Anlatımı, Bilgi, Etkinlikler, Laboratuvar, Kütüphane, Kavram Haritası, Testler ve İnternet Bağlantısından oluşur.

Konu anlatımı, konuya ait kısa bir animasyonun ardından çeşitli sorular sorulur. Bilgi, içerik yazı, ses ve animasyonlarla zenginleştirerek, en anlaşılır biçimde aktarılmıştır. Etkinlikler içinde oyunlar, albümler, okuma parçaları, etkinlikler bölümü içinde bulunmaktadır. Bu bölümde bilginizi ve kültürünüzü geliştirecek ve eğleneceksiniz. Kütüphane bölümünde konularla ilgili ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır. Laboratuvar bölümünde, deneyler ve canlandırmalar yer almaktadır. Öğrenciler görüntülerle ilgili kilit sorular sayesinde her gün karşılaşılan ama belki fark edilmeyen fen ve teknoloji kavramlarını sorgulayacaklar. Testler bölümünde, her ünitede ön test ve son test bulunmaktadır. Kavram Haritası bölümünde, bağlantılardan yola çıkarak, kavram ilişkilerini sorgulayaran öğrenciler, kavramları zihinlerine kolaylıkla yerleştirecekler.

Ünite başlıkları :
Vücudumuz Bilmecesini Çözelim
Maddenin Değişimi ve Tanınması
Kuvvet ve Hareket
Yaşamımızdaki Elektrik
Dünya, Güneş ve Ay
Canlılar Dünyasını Gezelim
Işık ve Ses 

Arama Kelimeleri: 5. Sınıf Fen ve Teknoloji bedava indir, 5. sınıf fen ve teknoloji son sürüm indir, 5. sınıf fen ve teknoloji türkçe indir (tr dil paketi, yaması), 5. sınıf fen ve teknoloji ücretsiz yükle, Konu Anlatımlı Dersler full free download vs…


Not: 5. Sınıf Fen ve Teknoloji programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Konu Anlatımlı Dersler indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Konu Anlatımlı Dersler İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 22 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
5 snf fen ve teknoloji sesli konu anlatm 5 sınıf fen ve teknoloji konu anlatımı indir 5 sınıf fen ve teknoloji konuları anlatımları sesli fen ve teknoloji dünya bedava indir 5 sınıf fen ve teknoloji 5 sınıf sesli konu anlatımı konu anlatımlı dersler fen ve teknoloji 5 sınıf full detaylı konu anlatımları 5 sınıf tüm dersler indir 5 sınıf fen ve teknoloji sesli konu anlatım bilden 5 sınıf fen ve teknoloji crack
 
 

Notlar ›

 
Sınıf (biyoloji): Sınıf (Latince Classis), (İngilizce Class), Eki : -opsida
Sınıf mücadelesi: "Sınıf mücadelesi" ya da "sınıf savaşımı" kavramını ilk olarak Karl Marx ele almış ve 1848 yılında Friedrich Engels'le birlikte kaleme aldığı Komünist Manifesto adlı eserde "Şimdiye kadarki bütün toplumların tarihi, sınıf savaşımları tarihidir" demiştir . Marx'a göre, kapitalizmde üretici pozisyonda bulunan ama bu pozisyonuna karşın üretim araçlarının burjuvazinin özel mülkiyetinde olmasından dolayı sömürülen işçi sınıfının, bu sömürüden kurtulması için burjuvazinin iktidarına son vermesi ve üretim araçlarını kamulaştırması gerekmektedir.
Taksonomi: Taksonomi (Grekçe ταξινομία < τάξις taksis, «düzenleme», ve νομία nomia, «yöntem») ya da sınıflandırma bilimi, canlıların sınıflandırılması ve bu sınıflandırmada kullanılan kural ve prensipler.
Sınıf bilinci: Sınıf bilinci, siyasal ve toplumsal bir ögreti olarak Marksizm'de kilit kavramlardan birisidir. Bunun ardında hem bir sınıf teorisi hem bir İdeoloji teorisi ve hem de bir Tarih perspektifi sözkonus edilmektedir.
Teknoloji TV: Teknoloji TV, yayın hayatına ilk olarak 12 Ekim 2003 tarihinde Digiturk platformu üzerinde başlamıştır.
Teknoloji (Yıldız Geçidi): Naquadah, kurgusal Stargate evreninin en önemli kaynaklarından birisidir. Temelde iki değişik formu vardır: Naquadah Ore ve Weapons Grade Naquadah.
Teknoloji felsefesi: Teknoloji felsefesi, teknolojinin doğası ve sosyal etkileriyle ilgilenen bir felsefe dalıdır.
Müzik: Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur.
 

0 Yorum ›

 

Konu Anlatımlı Dersler İndir: 5. Sınıf Fen Ve Teknoloji İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Konu Anlatımlı Dersler İndir: 5. Sınıf Fen Ve Teknoloji İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.