SağlıkKaplıcaKonya İsmil Kaplıcası

Konya İsmil Kaplıcası

Sponsorlu Bağlantılar

Konya İsmil Kaplıcası

İsmil Kaplıcası  Konya Karatay ilçesi, İsmil kasabasında bulunan bu kaplıca Ereğli-Karapınar yolu üzerindedir.

Kaplıca suyu , litrede taşıdığı 3300 mg’lık kaplıca minerali ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın en şifalı suyu konumunadır.

Kaplıcanın suyunun fizik tedavisinde önemli bir rolü bulunmaktadır. Ayrıca burada çamur terapisi de yapılmaktadır. Kaplıcanın yanında tesisler, sağlık istasyonları, kür merkezleri ve termal havuzları bulunmaktadır.

Romatizma hastalıkları, kadın hastalıkları, sindirim sistemi bozuklukları, sinir sistemi hastalıkları, böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları, kireçlenme, metabolizmal bozuklukları, astım, bronşit ve solunum yolu rahatsızlıkları, kalp ve kan dolaşımı, cilt hastalıkları vb. gibi bir çok hastalığı tedavi etmektedir.

Termal Kompleksi fizik tedavi rehabilitasyon merkezi termal basınçlı duşlar, halka açık bölümler, İçme Inhilasyon, çamur terapi masaj, jimnastik salonları, su oyunlarının yapılabileceği termal havuzlar, yürüyüş parkurları, güneşlenme, eğlence mekanları, marketi, otoparkı, botanik bahçesi, tenis ve golf sahaları, seracılık ve tıbbi bitki üretim merkezleri seklinde tasarlanan İsmil Kaplıcaları gelecekte Dünyaca ünlü bir termal merkez olabilecektir

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
elbehemce - 01 Eylül 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
ismil kaplıcaları konya ismil kaplıcaları fiyat listesi ismil kaplıcaları oda fiyatları konya ismil kaplıcaları fiyatları ismil kaplıcaları fiyatları konya ismil kaplıcaları ismil kaplıca fiyatları ismil kaplıcası konya ısmıl kaplıcaları faydaları konya ismil kaplıcası
 
 

Notlar ›

 
Konyaspor: Torku Konyaspor, Konya'da kurulan spor kulübü. Bank Asya 1. Lig'de mücadele etmektedir.
Konya (il): Konya, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan, etrafı Ankara, Eskişehir, Afyon, Isparta, Antalya, Karaman, Mersin, Niğde ve Aksaray illeriyle çevrili Türkiye'nin yüzölçümü açısından en büyük ilidir.
Konya Şekerspor: Konya Şekerspor, TFF 2. Lig Beyaz Grup'da mücadele eden Konya takımıdır.
Konya Atatürk Stadyumu: Konya Atatürk Stadı, 1950 yılında Konya'da hizmete açılmış olan çok amaçlı bir stayumdur. Şu anda Konyaspor'un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan stadyum,şu an 22.456 oturma kapasitesine sahiptir.
İsmil Hakkı Veral: İsmil Hakkı Veral (d. 1888, Edirne, Türkiye) - (ö. 21 Aralık 1957), Türk siyasetçi.
 

2 Yorum ›

 
  1. emre Temmuz 4th, 2016 - Saat: 07:02:07

    Yalaninda bukadari pes yani suan kaplicadan yaaziyorum bakimsiz ev ve bahceden baska bisey yok kucucuk 2 mtkare evin icinde havuz okadar suyun sifasida yalan degildir insaallah

  2. Yunus baba Ağustos 5th, 2016 - Saat: 21:39:39

    2 gün kalsam bana fiyat bicebilirmisin

Konya İsmil Kaplıcası Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Konya İsmil Kaplıcası ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.