ProgramGüvenlik AntivirüsKötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı İndir: Advanced System Protector İndir Download

Kötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı İndir: Advanced System Protector İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Systweak tarafından üretilmiş olan Advanced System Protector programının son sürümünü (2.1.1.66) bu sayfadan indirebilirsiniz. Advanced System Protector resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Kötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı indir… Advanced System Protector indir

Kötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı İndir: Advanced System Protector İndir Download

Advanced System Protector İndir

Bilgisayarınıza isteğiniz dışında giren ve zarar vermeyi amaç bilen kötü niyetli yazılımları Advanced System Protector programı ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ücretsiz anti-casus ve anti-virüs yazılımları çoğu zaman programların içerisine gizlenmiş kötü niyetli yazılımları tespit edemezler. Sürekli güncellenen veritabanı özelliği sayesinde internette bulunan en yeni virüs ve casusları tanıyarak, bilgisayarınızı bu zararlı yazılımlara karşı korur. Ayrıca bilgisayarımıza daha önceden girmiş olup kendisini dosya, klasör, kayıt girdisi, bellek ve kişisel verilerinizde saklayan kötü casus yazılımlarını da bulup, silebilirsiniz.Tarama, karantinaya alma, güncelleme gibi özellikler için zaman belirleyerek otomatik başlamasını sağlayabilirsiniz. Programın arayüzü basit olup, kullanımı kolaydır.

Arama Kelimeleri: Advanced System Protector bedava indir, advanced system protector son sürüm indir, advanced system protector türkçe indir (tr dil paketi, yaması), advanced system protector ücretsiz yükle, Kötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı full free download vs…


Not: Advanced System Protector programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Kötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Kötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 25 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
kötü yazılımları temizleme programı trojan temizleme programı full advanced system protector nedir advanced system protector Lisans kodu advanced system protector anahtari advanced system optimizer 3 türkçe yama advanced system protector bedava indir advanced system protector 2 1 türkçe advanced system protector yorumlari advanced system tam donanımlı türkçe programı indir
 
 

Notlar ›

 
Advanced Micro Devices: Advanced Micro Devices şirketi, kısaca AMD, merkezi Austin, Teksas, ABD olan mikroçip üreten bir şirkettir.
Advanced Audio Coding: Advanced Audio Coding (AAC) , Türkçe anlamıyla Gelişmiş Ses Kodlama sayısal ses için kayıplı sıkıştırma yapan kodlayıcı ya da çözücüdür.
Advanced Streaming Format: Advanced Streaming Format-Gelişmiş Aktarım Biçimi (ya da ASF, sonra Advanced Systems Format-Gelişmiş Sistemler Biçimi olarak değiştirildi) Microsoft'un sayısal ses ve sayısal görüntü için içerik biçimidir, özellikle aktarım ortamı için kullanılır.
Advanced Filesize Regulation: Türkçe'ye tam çevrilmese de "verimli dosya boyutu kullanımı" olarak çevirebilir. DVD boyutu baz alınarak yapılan ve internette sunulan encode ler için kullanılan genel bir isimdir. Genellikle kısaltma ismi ile kullanılır. AFR, "Advanced Filesize Regulation" deyiminin kısaltmasıdır.
ATA: Birincil özelliği, daha sonra 'AT bus' olarak adlandırılan ISA bus a 16-bitlik direk bağlantı oluşturmasından dolayı orijinal adı PC/AT Attachment olarak tasarlandı.
System of a Down: System of a Down, 1995 yılında ABD'de kurulmuş alternatif metal grubudur. Grup ilk kurulduğunda Soil adını kullanmıştır.
System of a Down (albüm): System of a Down, System of a Down grubunun ilk albümüdür. 1998 yılında çıkarılmıştır.
System V: Unıx sistem V unix işletme sisteminin ilk ve en yaygın versiyonudur.Bu sistem ilk olarak Amerika Telefon ve Telgraf (AT&T) tarafıdan geliştirildi ve 1983 te piyasaya sürüldü.4 ana versiyonuyla piyasaya sürülen sistem V den V4 ticari açıdan en başarılı versiyondu.Büyük bir çabanın sonucu olarak ortaya çıkan bu versiyon Unix sistem topluluğu adıyla piyasada görüldü.Bu sürüm birçok Unix özelliğini içinde barındırıyordu.
Systema: Systema (Rusça: Система, "Sistemi"), kökeni 10. yüzyıla dayanan Rus savunma sanatı. Temel olarak duruş ve katalar içermez.
System Center Configuration Manager: System Center ailesi içerisinde yer alan ürünlerden birisi olan System Center Configuration Manager, Microsoft'un, IT kuruluşlarına kendi kendini yöneten dinamik sistemler sağlama yönündeki vizyonunda merkezi bir rol oynamaktadır.
 

0 Yorum ›

 

Kötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı İndir: Advanced System Protector İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Kötü Niyetli Yazılımları Temizleme Programı İndir: Advanced System Protector İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.