ProgramKpss Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu İndir: Kpss Anayasa Oyunu İndir Download

Kpss Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu İndir: Kpss Anayasa Oyunu İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra Ayan tarafından üretilmiş olan KPSS Anayasa Oyunu programının son sürümünü (1.0) bu sayfadan indirebilirsiniz. KPSS Anayasa Oyunu resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: KPSS Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu indir… KPSS Anayasa Oyunu indir

Kpss Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu İndir: Kpss Anayasa Oyunu İndir Download

KPSS Anayasa Oyunu İndir

KPSS Anayasa konularını en kolay şekilde ve eğlenceli yoldan öğrenmek isterseniz KPSS Anayasa Oyunu programını kullanarak hem soru çözebilir hem de sıkılmadan öğrenebilirsiniz.

Program içerisinde 7 alt oyun yer alıyor ve 100’e yakın bölümler boyunca 500’e yakın soru soruluyor. Akıllı şık tekniği denilen bir teknik ile soruları karşınıza çıkaran KPSS Anayasa Oyunu programı böylece sizi çeldirebilecek şıkları en hızlı şekilde öğrenmenize yardımcı oluyor. Programın içerisindeki oyunların konu başlıkları ise şu şekilde:

– Hukukun Temel Kavramları

– Türkiye’nin Anayasal Tarihi

– Temel Hak ve Hürriyetler

– Yasama

– Yürütme

– Yargı

– İdare Hukuku

Arama Kelimeleri: KPSS Anayasa Oyunu bedava indir, kpss anayasa oyunu son sürüm indir, kpss anayasa oyunu türkçe indir (tr dil paketi, yaması), kpss anayasa oyunu ücretsiz yükle, KPSS Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu full free download vs…


Not: KPSS Anayasa Oyunu programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. KPSS Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

KPSS Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 23 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
anayasa hukuku soru bankası indir Buğra ayan kpss oyun buğra ayan anayasa oyunu oyna anayasa 1 indir kpss anayasa oyunu buğra ayan kpss anayasa oyunu indir kpss anayasa oyunu soru cevap kpss anayasa oyunuindir kpss anayasa testleri indir kpss lisans anayasa oyunu
 
 

Notlar ›

 
Anayasa Mahkemesi: Anayasa mahkemesi birincil olarak anayasal hukukla uğraşan yüksek mahkemedir. Temel yetkisi, işleme sokulması düşünülen veya işleme sokulan yasaların, veya bazı temel yasama uygulamalarının ilgili ülkenin anayasasıyla bağdaşıp bağdaşmadığının tespitidir.
Meşrutiyet: Meşrutiyet veya Parlamenter Monarşi (İng: constitutional monarchy), hükümdarın yetkilerinin anayasa ve halkoyuyla seçilen meclis tarafından kısıtlandığı yönetim biçimine denir.
Anayasa hukuku: Anayasa hukuku, ulus devletlerin ve diğer siyasi organizasyonların kurucu ve temel yasaları hakkındaki çalışmaları içermektedir.
Anayasa Konseyi (Fransa): Fransa'da Beşinci Cumhuriyet döneminde kurulmuş olan Konsey 9 üyeden oluşmaktadır 3 üyeyi Cumhurbaşkanı, 3 üyeyi Senato Başkanı ve 3 üyeyi de Meclis Başkanı 9 yıllığına atamaktadır, ayrıca eski cumhurbaşkanları daimi üye olarak görev yapmaktadırlar.
Oyunun Kuralı (film, 1939): Oyunun Kuralı 1939 Fransa yapımı komedi filmdir. Filmin açılış yazılarında da belirtildiği gibi bir dramatik fantezi filmidir.
Oyunun Kuralı (anlam ayrımı): * Oyunun Kuralı (film, 1939), Jean Renoir'ın yönettiği 1939 yapımı Fransız filmi. Özgün adı La Règle du Jeu.
 

1 Yorum ›

 
  1. Bugra AYAN Aralık 24th, 2012 - Saat: 02:32:29

    Paylaşımınız için teşekkürler , sitenize yayın hayatında başarılar. 🙂

    Buğra

Kpss Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu İndir: Kpss Anayasa Oyunu İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Kpss Anayasa Sorularına Hazırlık Oyunu İndir: Kpss Anayasa Oyunu İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.