Soru & CevapKucuk Dil Neden Siser

Kucuk Dil Neden Siser

Sponsorlu Bağlantılar

Kucuk Dil Neden Siser ve Kucuk Dil Sismesi ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Küçük Dil Şişmesi Neden Olur, Nasıl Tedavi Edilir? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

Bademcik Ağrısı Neden olur. Bulaşıcı hastalıkların önlenmesinde, vücuda giren yabancı maddeleri yok etmede ve vücuda bağışıklık kazandırmada önemli rolü bulunan bademcikler, ağzın … Boyun Ağrısı Neden Olur? Nasıl Tedavi Edilir?

Kucuk Dil Neden Siser

Küçük Dil Şişmesi Neden Olur, Nasıl Tedavi Edilir?

Soru

Benim sorunum küçük dilimin şişmesi bademciklerimde birşey yok sadece küçük dilim şişiyor acaba neden kaynaklanıyor? Nasıl bir tedavi izlemeliyim

Cevap

Alerjik bir neden ile küçük dilde şişme (ödem ) olabilir. Ancak, orta hattan sağa veya sola doğru eğilmesi bazı hastalıklarda görülür. Görmeden kesin tanı koymak yanıltıcı olabilir. Bu nedenle, mutlaka KBB Uzmanına muayene olmanızı öneririm.

Ayrıca > >
Damak eteğinin ortasından sarkan uzantıya küçük dil denir. Burada meydana gelen şişkinliğin tedavisi maksadıyla aşağıdaki reçeteler uygulanır.
Tedavi için gerekli malzeme: Kına, zeytinyağı.
Hazırlanışı: 1 kahve fincanı saf zeytinyağına 3 kahve fincanı kına konur. Iyice karıştırıldıktan sonra 1 tatlı kaşığı kadar alınıp, küçük dilin etrafına sürülür.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 04 Kasım 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
küçük dil şişmesi kucuk dil neden siser dil neden sisir küçük dil şişmesi tedavi kucuk dilin etrafi neden si kucuk dilin sismesi neden olur
 
 

Notlar ›

 
Hayvancılık: Hayvansal üretim yaygın adıyla hayvancılık; ürünleri ve güçleri ile insanlara yararlı evcil hayvanların bakımı, beslenmesi, üretimi ve yetiştirilmesini kapsayan tarım kolu.
Anadolu: Anadolu veya Küçük Asya, Asya kıtasının en batısında Karadeniz, Akdeniz ve Ege denizi arasında kalan yaklaşık 755,000 km2'lik bir alanı kaplayan dağlık bir yarımadadır.
Küçükçekmece: Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25'si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur.
Küçük Macellan Bulutu: Küçük Macellan Bulutu (KMB), yüz milyonlarca yıldız içeren bir cüce gökada.
Küçük Kaynarca Antlaşması: Küçük Kaynarca Antlaşması, Osmanlı İmparatorluğu ile Rusya arasındaki 1768-1774 Osmanlı-Rus Savaşını sona erdiren ve Osmanlı Devletinde önemli toprak kayıplarına yol açan antlaşmadır.
Nedensellik: Nedensellik, genel olarak nedensellik ilkesi olarak bilinen ve olay ve olguların birbirine belirli bir şekilde bağlı olması, her şeyin bir nedeni olması ya da her şeyin bir nedene bağlanarak açıklanabilir olması ya da belli nedenlerin belirli sonuçları yaratacağı, aynı nedenlerin aynı koşullarda aynı sonuçları vereceği iddiasını içeren felsefe terimi.
Neden (Candan Erçetin albümü): Neden, Candan Erçetin'in dördüncü albümüdür. 2002 yılında piyasaya sürülen albüm önemli bir özellik taşımaktadır.
Neden?: Neden?, Can Dündar'ın hazırlayıp sunduğu, Türkiye'deki ve dünyadaki güncel siyasi, sosyal ve ekonomik olayların uzmanlar, yazarlar, köşe yazarları, televizyoncular, gazeteciler, siyasetçiler, sivil toplum üyeleri tarafından ele alınıp tartışıldığı tartışma programıdır.
Neden (İbrahim Tatlıses albümü): Neden, İbrahim Tatlıses'in 2008 yılında piyasaya çıkmış olan albümüdür.
 

0 Yorum ›

 

Kucuk Dil Neden Siser Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Kucuk Dil Neden Siser ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.