Soru & CevapKuresel İsinma İle İlgili Sloganlar

Kuresel İsinma İle İlgili Sloganlar

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Kuresel İsinma İle İlgili Sloganlar ve Kuresel İsinma Sloganlari hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Küresel Isınma İle İlgili Sloganlar Var Mı? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Kuresel İsinma İle İlgili Sloganlar

Küresel Isınma İle İlgili Sloganlar Var Mı?

Soru

Küesel ısınma ile ilgili slogan istiyorum

Cevap

Küresel ısınmayla ilgili bazı sloganlar;

olmasın küresel ısınma kavrulmasın dünya

sevmeyelim küreseli; felaketi yakar cayır cayır bizi

ısraf ettik suyu geldi başımıza kara kuyu(küresel ısınma)

susuzluk başladı bazı yerlerde etmeyelim; kalmadı su illerde

Ağaç dik israf yapma küresel ısınmaya karşı ol!

Su ve enerjiyi israf etme ki dünyaya verdiğin zarar azalsın Dünya’yı koru güzel yaşa ömür boyu

Su hayattır su harcanmaz çok değerlidir kıyaslanamaz

uzayda su aramak yerine dünyayı düzeltelim.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
küresel ısınma küresel ısınma nedir küresel ısınma ile ilgili sloganlar slogan örnekleri küresel ısınma sloganları küresel ısınma ile ilgili slogan küresel ısınma ile ilgili afişler israf ile ilgili sloganlar küresel ısınma afiş teknoloji ile ilgili sloganlar
 
 

Notlar ›

 
Küresel yıldız kümesi: Küresel yıldız kümesi, küre biçiminde olan ve bir gökada merkezi etrafında uydu olarak yörüngede bulunan yıldız topluluğudur.
Küresel ısınma: Küresel ısınma, atmosfere verilen gazların sera etkisi yaratması sonucunda, dünya atmosferi ve okyanuslarının ortalama sıcaklıklarında belirlenen artışa verilen isimdir.
Küreselleşme: Küreselleşme, ekonomik, sosyal, teknolojik, kültürel, politik ve ekolojik denge açılardan küresel bütünleşmenin, entegrasyon ve dayanışmanın artması anlamına gelmektedir.
Küresel koordinat sistemi: Küresel koordinat sistemi, üç boyutlu uzayda nokta belirtmenin bir yoludur.
İnternet: İnternet, dünya genelindeki bilgisayar ağlarını ve kurumsal bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik iletişim ağıdır.
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
 

2 Yorum ›

 
  1. czx Nisan 6th, 2014 - Saat: 19:04:55

    teşekkürler.

  2. czx Nisan 6th, 2014 - Saat: 19:05:23

    tesekkur ederım

Kuresel İsinma İle İlgili Sloganlar Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Kuresel İsinma İle İlgili Sloganlar ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.