SağlıkGenel SağlıkLimon Suyu Zayıflatırmı

Limon Suyu Zayıflatırmı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı Limon Suyunun Faydaları hakkında özet bilgiler içerir. Limon Suyu Zayıflatırmı ve Limon Suyunun Cilde Faydaları hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Tam da not almalık…

Limon Suyu Zayıflatırmı

Limon Suyunun Faydaları

Sıcak yaz günlerinde içinizi serinleticek belkide en güzel içecek olan limon suyunun insan bedeninin sağlığına çok fazla faydası vardır.Her gün içilen bir bardak limon suyu sağlığımızı korumamıza yardımcı olacaktır.Limon suyunun faydaları;

Limon Suyu Zayıflatırmı

1. Mide için iyidir. Sıcak su ile karıştırılmış limon sindirim sorunlarınız azaltmaya yardımcıdır. Mide bulantısı, mide ekşimesi ve parazitlere karşı iyi gelir. Hazımsızlık belirtilerini yok eder. Geğirmeyi sağlar ve şişkinliği engeller. Düzenli olarak içildiğinde bağırsakları verimli olarak çalıştırır. Kabızlığa ve safra üretimine iyi gelir. Balgam miktarını azaltır ve safra taşı erimesine yardımcı olur

2. Cilt bakımına iyi gelir. Limon, doğal bir antiseptik ilaçtır, cilt sorunlarında tedavi edicidir. Cildi gençleştirir, yüze parlaklık verir, c vitamini içerir, anti-aging ilaçları etkisini verir. Siyah noktalara ve kırışıklıklara iyi gelir.

3. Diş bakımını yapar. Taze limon suyu dişlere uygulandığında diş ağrısını keser. Diş etlerine masaj yapıldığında diş eti kanamalarını durdurur. Ağız kokusunu önler.

4. Boğaz enfeksiyonlarını tedavi eder. Boğaz ağrısı, farenjit ve enfeksiyonlarla baş edebilen mükemmel bir meyvedir. Bademcik iltihabına iyi gelir. Gargara yapılabilir.

5. Kilo vermede etkilidir. Limon suyu içmek düzenli olarak yapıldığında kilo kaybına yardımcı olur. Yağ yakımını kolaylaştırır. Ilık suya bal ile katıldığında etkilidir. Vücudu forma sokar.

6. Yüksek kan basıncını kontrol eder. Yüksek tansiyonda limon suyunun faydalı olduğunu herkes bilir. Yüksek potasyum içerir, kalp sorunlarına iyi gelir, tansiyon düşürür.

7. Solunum hastalıklarına iyi gelir. Özellikle astım hastalarında nefes almayı kolaylaştırır.

8. Romatizma tedavisi için bire birdir. Diüretiktir ve romatizma tedavisinde kullanılır. Bakteri ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar.

9. Ateşi düşürür. Soğuk algınlığı ve gripte nane limon içilir. Ateşi düşürür, gribe iyi gelir.

10. Kanı temizler. Kolera ve sıtma gibi hastalıklarda tedavi edicidir. Kanı temizler ve arındırır.
linkz_publisher_id = 12369;
linkz_scope = [‘linkzarea01’];

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 06 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
limon suyu zayıflatırmı limon suyunun cilde faydaları limon zayıflatırmı limonun faydaları zayıflatırmı limonlu su zayıflatırmı nane maydonoz limon zayıflatırmı limon ve portakal suyu zayıflatırmı limon ve ılık su zayıflatırmı sarımsak limon zayıflatırmı ılık suyun içine kimyon zayıflatırmı
 
 

Notlar ›

 
Limon (dergi): Limon 1985 yılında Gırgır'dan ayrılan Şükrü Yavuz, Mehmet Çağçağ, Tuncay Akgün, Suat Gönülay, Can Barslan ve Gani Müjde gibi mizahçılar tarafından kurulan mizah dergisi.
Limon Ağacı: Limon Ağacı, atv kanalında yayınlanan başrolleri Kaan Urgancıoğlu ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı romantik-komedi türünde Türk televizyon dizisidir.
Limon Çiçekleri: Limon Çiçekleri, Mustafa Ceceli'nin 10 Temmuz 2009'da DMC etiketiyle piyasaya sürdüğü tekli çalışmasıdır.
Limonata: Limonata, limon suyu, şeker ve sudan yapılan bir içecektir. Limonata dünyanın hemen hemen her ülkesinde yapılır ve içilir.
 

0 Yorum ›

 

Limon Suyu Zayıflatırmı Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Limon Suyu Zayıflatırmı ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.