ProgramMasaüstü KişiselleştirmeMasaüstü Özelleştirme Programı İndir: Aston İndir Download

Masaüstü Özelleştirme Programı İndir: Aston İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Gladiators Software tarafından üretilmiş olan Aston programının son sürümünü (1.9.6) bu sayfadan indirebilirsiniz. Aston resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Masaüstü Özelleştirme Programı indir… Aston indir

Masaüstü Özelleştirme Programı İndir: Aston İndir Download

Aston İndir

Aston sizlere tamamen yeni, güçlü ve kolay bir şekilde ayarlanabilir, bilgisayarınızı daha verimli ve deneyimli hale getiren bir masaüstü kabuk değiştirme uygulaması.

Aston eski masaüstünüzü yepyeni bir tane masaüstü ile değiştiriyor. Sizlere bu yeni masaüstünde  çok sayıda özellik ve fonsiyon ekleyen Aston bilgisayarınızın kaynaklarını sizin için daha önemli olan şeylere saklamanıza yardımcı oluyor. Çok şık ve teknoloji dolu bir hal alan masaüstünüzle bilgisayarınızın kullanımını daha verimli bir hale getireceksiniz.

Aston yıllardır alışageldiğiniz masaüstü ile aynı yerleşime sahip olduğu için yepyeni görünümü ile dahi kullanımınız ve alışmanız kolay olucak. Sadece eklenen yeni fonksiyonlara alışma sürecinden sonra onlardan vazgeçemiyeceksiniz.

 • Araç Çubukları (ekranın sağında ve solunda yan paneller) en çok ihtiyacınız olan dokümanlara, uygulamalara ve internet bağlantılara en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor.
 • Multizamanlı Görev Çubuğu tuşları sizlere hangi pencerenin aktif veya küçültülmüş durumda olduğunu söylüyor, aynı zamanda Görev Çubuğunun genişliğine adapte olarak sizlere daha kolay bir yönetim sağlıyor: ve değerli ekran boşluklarını boşa harcamış olmuyorsunuz.
 • Aston Hızlı Başlat tek bir tuş kadar küçük olabiliyor: Bu özellik sayesinde kısayollarınıza Görev Çubuğunuza dönmeden ulaşabiliyor çöpe atılıcak boş zaman bırakmamış oluyorsunuz.
 • Tek bir tuş kullanarak System Tray İkonlarını saklayabilir veya tekrar başlatabilirsiniz. Bu özellik Windows 98/ME/2K işletim sistemlerinde bile çalışıyor.
 • Masaüstünüzü temiz tutun: Panel plug-in özelliğini kullanarak dosyalarınızı organize edebilecek ve Masaüstünüzde çöp alan oluşturmayacaksınız.
 • Masaüstü ikonları istediğiniz boyutta ve istediğiniz animasyonlarla süslenebilir bir hal alıyor ve limitlerinizi bu özellik sayesinde aşabiliyorsunuz.
 • Aston Diskler ve Geri Dönüşüm Kutusun görsel olarak doluluk oranlarını görmenize yardımcı oluyor.
 • İçerdiği entegre Hotkey Manager ile istediğiniz kısa yolları ayarlamanıza ve yönetmenize olanak sağlıyor. Böylece en sade kullanımla en çok verimi alabiliyorsunuz.
 • Ve daha birçok özellik, sadece Aston’u yükleyin ve kendiniz keşfedin …
 • Arama Kelimeleri: Aston bedava indir, aston son sürüm indir, aston türkçe indir (tr dil paketi, yaması), aston ücretsiz yükle, Masaüstü Özelleştirme Programı full free download vs…


  Not: Aston programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Masaüstü Özelleştirme Programı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

   
  Sponsorlu Bağlantılar
   
   

  Masaüstü Özelleştirme Programı İndir

   
  İndir / Download

  İlginize Değer ›

   
   
   
  admin - 12 Ocak 2013
   
   

  Nasıl Buldular? ›

   
  masaüstü güzelleştirme programları masaüstünü güzelleştirme programları masaüstü özelleştirme programları masaüstünü güzelleştirme masaüstü özelleştirme programı indir aston martin masaüstü özelleştirme programı masaüstünü özelleştirme programları türkçe masaüstü özelleştirme masaüstü özelleştirme güzelleştirme programı masaustu ozellestırme programi
   
   

  Notlar ›

   
  Aston Villa FC: Aston Villa Football Club (; kısaca Villa, The Villa, The Villans olarak da bilinir); Aston, Birmingham'da kurulan ve Premier League'de mücadele eden İngiliz futbol kulübü.
  Aston Martin: Aston Martin, İngiliz otomobil üreticisi firma.
  Aston Villa FC sezonları listesi: Aston Villa FC sezonları listesi, İngiltere futbol kulübü Aston Villa FC'nin FA Cup'da ilk kez yer aldığı 1879 yılından, günümüze kadarki lig, Avrupa kupaları ve ulusal kupalardaki sezonlarının listesini içermektedir.
  Astonishing Panorama of the Endtimes: Marilyn Manson'ın The Last Tour On Earth albümünün tek single'ı. Şarkı MTV Celebrity Deathmatch bölümleri için yazılmış bir şarkıdır.
   

  0 Yorum ›

   

  Masaüstü Özelleştirme Programı İndir: Aston İndir Download Hakkında Yorum Yap

  Dikkat: Mesaj yazarken Masaüstü Özelleştirme Programı İndir: Aston İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.