ProgramAraçlarMobil Takip Programı İndir Cep Telefonu Takip Türkçe İndir

Mobil Takip Programı İndir Cep Telefonu Takip Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Beto Yazılım tarafından üretilmiş olan Cep Telefonu Takip programının son sürümünü (3.08) bu sayfadan indirebilirsiniz. Cep Telefonu Takip resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Mobil Takip Programı… Cep Telefonu Takip indir

Mobil Takip Programı İndir Cep Telefonu Takip Türkçe İndir

Cep Telefonu Takip İndir

Müşteri Kayıdı ve düzenlemesi yapabilirsiniz aynı zamanda kayıdı yapılan müşterinin sorunlu telefonunu aynı menü içinde servis bölümüne aktarabilirsiniz.Tek menüde müşteri bilgilerini ve servis bilgilerini görebilirsiniz. Bu bölüm KASA ve STOK bölümüyle entegreli olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda bir çok uygulamaya bu bölümden erişebilirsiniz.Yapılan servis işlemlerinin Detaylı raporunu alabilirsiniz.

Kasa
Bu Bölüm de Kişisel gelir ve giderlerinizi aynı zamanda Servis ücretlerinin Takibini Yapabilirsiniz.

Müşteri Bul
Bu Bölüm de Kayıt Yapılan Müşterilere Detaylı sorgulama işlemleri ne sokarak ulaşabilirsiniz. Gerek müşterinin telefon bilgisi özelliklerine göre gerekirse müşterinin kişisel bilgilerine göre sorgulayabilirsiniz.

Şirket Bilgileri
Şirketinizin Bilgileri Girebilirsiniz.

Yedekleme
Verilerinizi günlük, aylık, haftalık ve yıllık olarak yedekleyebilirsiniz.

Stok
Parça girişlerinizi yapabilirsiniz bu bölüm hasta kayıt-servis bölümüyle entegreli olarak çalışmaktadır.

Arama Kelimeleri: Cep Telefonu Takip bedava indir, cep telefonu takip son sürüm indir, cep telefonu takip türkçe indir (tr dil paketi, yaması), cep telefonu takip ücretsiz yükle full free download vs…


Not: Cep Telefonu Takip anlamı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Programın resmi internet sitesinden indirmek için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
cep telefonu takip programı indir cep takıp programı indir telefon takip programı indir mobil takip programı cep takip program indir telefon izleme programı indir Mobil takip indir cep_takip rar cep takip programı mobil takip programi indır
 
 

Notlar ›

 
Takipne: Takipne (Yunanca: "Hızlı solunum") hızlı solunum olarak nitelendirilir.
Takip: İstanbul: Taken 2 yönetmenliğini Olivier Megaton'un yaptığı bir aksiyon filmi. Filmin gösterim tarihi 5 Ekim 2012 planlanmıştır.
Takipsizlik kararı: Takipsizlik kararı, savcının, kamu davasının açılmasına yer olmadığı yolundaki kararı.
 

0 Yorum ›

 

Mobil Takip Programı İndir Cep Telefonu Takip Türkçe İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Mobil Takip Programı İndir Cep Telefonu Takip Türkçe İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.