Soru & CevapMozilla Ekran Buyutme

Mozilla Ekran Buyutme

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Mozilla Ekran Buyutme ve Sayfa Kucultme hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Mozilla’da Sayfa Büyütme Küçültme Sorunu Neden Olur, Çözümü Nedir? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Mozilla Ekran Buyutme

Mozilla’da Sayfa Büyütme Küçültme Sorunu Neden Olur, Çözümü Nedir?

Soru

Dün mozillada bi oyuna girerken ctrl scroll la ekranı küçültmüştüm. Bugün aynı oyuna girdim ve ctrl scroll ters yönle büyüttüm ekranı ama sayfayı yenilediimde ya da başka bi sayfa açtığımda eski küçük haline dönüyo: / nası düzeltebilriim?

Cevap

Bnde mozillada Facede gezinirKen kÜçüLdü ama crtl 0 bastım hemen geçti yani çoooookkk " Tsk. "

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
mozilla ekran büyütme mozilla firefox ekran büyütme mozilla firefox ekran küçültme firefox ekran büyütme mozilla ekran küçültme mozilla sayfa küçültme mozilla firefox sayfa büyütme mozilla sayfa büyütme mozilla firefox sayfa küçültme firefox sayfa küçültme
 
 

Notlar ›

 
Mozilla Firefox: Mozilla Firefox ya da kısaca Firefox, Mozilla Vakfı tarafından geliştirilen özgür bir ağ tarayıcısıdır.
Mozilla Thunderbird: Mozilla Thunderbird açık kaynaklı dağıtılan ve Mozilla tasarısının bir türev ürünü olarak geliştirilen e-posta ve haber öbeği istemcisidir.
Mozilla Kamu Lisansı: Mozilla Kamu Lisansı yani MPL, açık kaynak koduna dayanan bir özgür yazılım lisans modelidir. 1.0 sürümü Netscape'de hukukçu olarak çalışan Mitchell Baker tarafından yazıldı.
Mozilla Vakfı: Mozilla Vakfı, kâr amacı gütmeyen ve açık kaynaklı Mozilla tasarılarına destek sağlayan bir kuruluştur.
Bilgisayar monitörü: Monitör, görüntü sergilemek için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtların genel adı. Monitör, başta televizyon ve bilgisayar olmak üzere birçok elektronik cihazın en önemli çıktı aygıtıdır.
Ekran kartı: Ekran kartı, bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birimidir. Ekran kartları harici ISA, VLB, PCI, AGP veya PCI-Express veriyollarını kullanan PC kartları olarak veya anakart üzerinde chipset içerisinde yerleşik olarak bulunmaktadır.
FK Ekranas: Futbolo Klubas Ekranas, Panevėžys kasabasında kurulan ve Litvanya A Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.
Ekran görüntüsü: Ekran yakalama görüntüsü (İng. '), çeşitli programlar vasıtası ile ekranda o andaki görüntünün anlık fotoğrafının çekilmesidir.
Ekran yanması: Ekran yanması, resim yanması ya da halk arasında bilinen adıyla hayalet resim, elektronik bir ekran üzerinde meydana gelen kalıcı renk değişikliği yada resim lekesidir.
 

1 Yorum ›

 
  1. eşli Mart 15th, 2014 - Saat: 17:03:02

    hyr böle diğildiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii demek istediğim

Mozilla Ekran Buyutme Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Mozilla Ekran Buyutme ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.