Soru & CevapMsn Adresi Olusturmak İstiyorum

Msn Adresi Olusturmak İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin Msn Adresi Nasıl Alınır? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. Msn Adresi Olusturmak İstiyorum ve Msn Nasil Alinir hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

Msn Adresi Olusturmak İstiyorum

Msn Adresi Nasıl Alınır?

Soru

YENİ BİR MSN ADRESİ OLUŞTMAK İSTİYORUM OLMUYOR

Cevap

MSN Adresi Almak – Yeni MSN Hesabı Açmak

Merhaba,
Bu seferki yazımızda yeni başlayan kullanıcılar için Nasıl bir Msn adresi edineceklerini ele alacağız.

Msn Messenger (Yeni Adı ile Windows Live Messenger) Günümüzde yaygın olarak kullanmakta olan bir iletişim aracı. Gerek verdiği hizmerlerde ücret talep etmemesi gereksede kullanışlılığı nedeniyle messenger, iş, ev ortamının vazgeçilmez olmasının yanısıra, Arkadaş ortamlarınında da vazgeçilmez. Telefondan yapacağınız sesli konuşmayı bilgisayar ortamında yapabileceğinizi ve üstüne üstük bunu Görüntülü olarak gerçekleştirebileceğinizi biliyormusunuz?

Messenger’da sesli konuşmanın yanısıra herkes tarafından bilinen yazışmadan bahsetmeme bile gerek yok. Birçok ifade gözkırpma paketleri ile duygularınızı belli edebileceğiniz en etkili yol.

Kardeşimden biliyorum, bizim mektup, yakın zamanda ise SMS ile yaptığımız aşk atışmaları artık Messenger’e taşınmış..

Uzatmıyor ve kısa kesiyorum.

Messenger Hesabınız Yokmu? ( Hemen bir tane edinin! )

Msn Messenger ile yukarıda saadece birkaç özelliğini anlattığımda heycanlananlarınız mutlaka olacaktır. Haydi o zaman, yeni bir messenger hesabı almakla işe başlıyalım. Öncelikle Buraya Tıklayın ve açılan sayfayı istenilen bilgileriniz ile doldurun. Zaten türkçe olan sayfada zorluk çekmeyeceksiniz.

işleminizi tamamladığınızda kendinize akılda kalır, ancak tahmin edilmesi zor bir şifre seçtiğinizden emin olmalısınız..

Haydi Chat ‘e Başlayalım! ( Dostlarınızı Hesabınıza ekleyin! )

Artık bir msn hesabınız var. Şimdi yapmanız gereken bilgisayarınıza Messenger’ı kurmak!

" Bilgisayardan çok anlamıyorum" " daha önce program kurmadım, başkaları hallediyor " Gibi bir durumunuz tabiki söz konusu olabilir. Ancak Bu kurulum bu kadar zor ve karmaşık değil.

Öncelikle; Messenger’ı bilgisayarınıza kurmalısınız. Türkçe zahmetsiz ve son sürüm olan Messenger 8.5 Sürümünü Buraya Tıklayarak Bilgisayarınıza inndirebilirsiniz.

Yapmanız gereken, yine türkçe olan bu basit sistemi bilgisayarınıza yüklemek.

Yapmanız Gereken E-posta adresi kısmına, az önce kaydolurken yazdığınız adresi, şifreye ise; akılda kalır ancak tahmin edilmesi zor seçtiğiniz parolayı yazıyoruz.

İşlem bu kadar.

Eğer Kafanıza Herhangi birşey takılır ise, bunu bu konu altından bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyin.

MSN Adresi Almak – Yeni MSN Hesabı Açmak

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 21 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
msn oluşturmak istiyorum MSN Adresi Almak İstiyorum msn almak istiyorum msn adresi oluşturma msn adresi oluşturmak istiyorum msnadresioluşturma nasıl msn adresi oluşturabilirim posta adresi olusturmak istiyorum yeni msn adresi oluşturma bilgisayardan msn adresi almak istiyorum
 
 

2 Yorum ›

 
  1. serdar Temmuz 6th, 2013 - Saat: 00:29:18

    yeni msne ve facebook hesabı oluşturmak istiyorum

Msn Adresi Olusturmak İstiyorum Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Msn Adresi Olusturmak İstiyorum ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.