Soru & CevapMuzik Nasil İndirebilirim

Muzik Nasil İndirebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin İnternetten Müzik Nasıl İndirilir? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. Muzik Nasil İndirebilirim ve Muzik Nasil İndirilir hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

Muzik Nasil İndirebilirim

İnternetten Müzik Nasıl İndirilir?

Soru

Ben daha yeni bigisayarımı aldım internet te var nasıl şarkı yükleye bilirim

Cevap

Arkadaşım müziği programlarla yada download linki ile indirebilirsin limewire ayda ares gibi programları indirip hangi şarkıcının şarkılarını istiyosan ücretsiz olarak indirebilirsin virüslü olmaması için anti vürüs programınla test edebilirsin iyi indirmeler.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 16 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
muzik nasil indirilir internetten bilgisayara müzik nasıl indirilir muzik nasıl indirebilirim nasil muzik indirebilirim internetten müzik nasıl indirilir bilgisayara şarkı nasıl indirilir bilgisayara nasıl müzik indirebilirim bilgisayara müzik nasıl indirilir limewire müzik nasıl indirilir internetten bilgisayara şarkı nasıl indirilir
 
 

Notlar ›

 
Müzik: Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur.
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
 

1 Yorum ›

 
  1. kumsal Temmuz 28th, 2013 - Saat: 03:40:01

    bnim internetim uzun zamandan bri var ama kendime özel leptabımı yeni aldım fakat nasıl şarkı indireceğim hakkında yardımcı olurmusunuz bilmiyorumda 🙁

Muzik Nasil İndirebilirim Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Muzik Nasil İndirebilirim ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.