ProgramMüzik Oynatıcı İndir: Ezgi Mp3 Çalar İndir Download

Müzik Oynatıcı İndir: Ezgi Mp3 Çalar İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

NX Software tarafından üretilmiş olan Ezgi Mp3 Çalar programının son sürümünü (1.0) bu sayfadan indirebilirsiniz. Ezgi Mp3 Çalar resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Müzik Oynatıcı indir… Ezgi Mp3 Çalar indir

Müzik Oynatıcı İndir: Ezgi Mp3 Çalar İndir Download

Ezgi Mp3 Çalar İndir

Ezgi Mp3 Çalar tamamen Türkçe, kullanıcı dostu arayüzü ile kolaylıkla kullanılabilen alternatif bir medya oynatıcısı olarak karşımızda. Sahip olduğunuz mp3 formatındaki şarkıları dinlerken size yardımcı olan bu ücretsiz yazılım gelişmiş listeleme ve arama özelliklerine sahip.

MP3 ve WAV ses dosyaları dışında WMV, MPG ve ASF gibi formatları da destekleyen program video dosyalarınızı da oynatabiliyor. Sürükle bırak desteği, hatasız çalışma, sistem kaynaklarını minumum düzeyde kullanma gibi ekstra özelliklerde program içerisinde geliştirilmiş bulunuyor.

 

 

Arama Kelimeleri: Ezgi Mp3 Çalar bedava indir, ezgi mp3 çalar son sürüm indir, ezgi mp3 çalar türkçe indir (tr dil paketi, yaması), ezgi mp3 çalar ücretsiz yükle, Müzik Oynatıcı full free download vs…


Not: Ezgi Mp3 Çalar programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Müzik Oynatıcı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Müzik Oynatıcı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 21 Ocak 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
ezgi mp3 çalar indir bedav muzık calargoogle ezgi müzik player ezgiindirme m3 mobil ezgi müzik indir mp3 ezgi indirme programı mp3 player program muzık oynatıcısı ücretsiz mp3 müzik çalar indir ezgi müzik çalar
 
 

Notlar ›

 
Călărași ili: Călărași, Romanya'nın güneyinde il.
Calar Alto Gözlemevi: Calar Alto Gözlemevi, İspanya'nın Almería ilinde bulunan bir gözlemevi. Almanya'dan Max Planck Gökbilim Enstitüsü ve İspanya'dan Instituto de Astrofísica de Andalucía tarafından yönetilir ve sahibi de bu iki kuruluştur.
Călărași: Călărași, Romanya'nın güneydoğusunda, Călăraşi ilinin merkezi. Tuna'nın kolu Borcea üzerinde, Bulgaristan sınırında ve Bükreş'in 100 km doğu-güneydoğusundaki Călărași Gölü kıyısında yer alır.
 

0 Yorum ›

 

Müzik Oynatıcı İndir: Ezgi Mp3 Çalar İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Müzik Oynatıcı İndir: Ezgi Mp3 Çalar İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.