Kültür / SanatBiyografilerNaim Akman Kimdir Naim Akman Hayatı ve Biyografisi

Naim Akman Kimdir Naim Akman Hayatı ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Naim Akman kimdir, Naim Akman hayatı, Naim Akman biyografisi, Naim Akman kim, Naim Akman hakkında bilgiler Naim Akman ile ilgili bilgi vs..

Naim Akman Hayatı

Naim Akman 1978 yılında Malatya’da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara’da tamamladı.
Orta Okuldan itibaren Müzikle ilgilenmeye başladı. Okul aktivitelerinde aldığı görevlerle de müziğe olan hırsı artmaya başladı, aldığı Türk Sanat Müziği eğitiminden sonra 1997 Ankara Radyosu amatör ses yarışmasında 2. oldu. Malatya Musikisi Cemiyetinde 3 yıl görev aldı, çeşitli sahne deneyimlerinin ardından 2000 yılında Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesinde çok farklı bir departmanda üniversite eğitimi almaya başladı.

Müziğe olan aşkı üniversitede de devam etti. D.A.Ü. Türk Sanat Müziği kulübüne üye olup üniversite aktivitelerinde görev aldı ve bir çok clup’te sahne çalışması yaptı. Çeşitli Gazino Programlarında, başta Bülent Ersoy olmak üzere, Seda Sayan, Emel Sayın, Ebru Gündeş gibi bir çok sanatçıya alt kadro sahne görevi aldı. Gazi Mağusa, Lefkoşe ve Girne sahnelerinden sonra İstanbul’a yerleşti.

Etiler Angel, Etiler Şamata, Clup Cımbız ( Eski Gatto ), Clup Kırmızı ve Silivri Klassis Resort Otel’de sahne çalışmaları yaptı ve Kayseri, Bursa, Antalya, Mersin, Nevşehir’de bir çok clup ile çalıştı.

Bu müzik sevgisini de daha da profesyonel bir yapıya dönüştürmek isteyince Türk Müziğine emeği geçmiş müzik üstadları ile çalışıp 1 yıl süren sıkı bir çalışmanın ardından Ati müzik dağıtımlı ilk albümü olan ” Kara Sevdamsın ” çıkardı. Şenyaylar grubu Erdal Şenyaylar eşliğinde albüm çalışmasını tamamladı.

Naim Akman son zamanlarda hiç ilgilenilmeyen Türk Sanat Müziğini özellikle genç müzik severlere sevdirmeyi amaç edinmiştir.

Not: Naim Akman hayatı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Naim Akman kimdir kaynakları için aşağıya bakınız. Naim Akman ayrıntılı biyografisini aşağıdaki sitelerden araştırabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 10 Mart 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
biyografi hayatı hakkında bilgi naim akman naim akman 2013 mart club naim süleymanoğlu\nun hayatı ayrıntılarına kadar
 
 

Notlar ›

 
Akmanlar, Bartın: Akmanlar, Bartın ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Akmanlar, Yenice: Akmanlar, Karabük ilinin Yenice ilçesine bağlı bir köydür.
Akmanlar, Bartın: Akmanlar, Bartın ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Akmanlar, Yenice: Akmanlar, Karabük ilinin Yenice ilçesine bağlı bir köydür.
Hayatımızın En Güzel Yılları: Hayatımızın En Güzel Yılları, (Özgün adı The Best Years of Our Lives) 1946 ABD yapımı dramatik filmdir.
Hayatı Yakala: Hayatı Yakala (özgün ad:Reign Over Me), 2007 yapımı bir dram filmidir. Mike Binder'in yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu yaptığı filmde Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith, Liv Tyler, Donald Sutherland ve Saffron Burrows da rol almaktadır.Film Türkiyede direkt olarak piyasaya sürülmüşdür.
Hayatımın Kadınısın: Hayatımın Kadınısın , 2006 yapımı bir duygusal tarzı Türk filmdir. Filmin senaryosunu, Yönetmenliğini Uğur Yücel yapmistir.
Hayatımın Çalımı Beckham: Hayatımın Çalımı Beckham; (İngilizce orijinal adı: Bend It Like Beckham) 2002 yılı İngiltere yapımı film.
Hayatın Benim: Hayatın Benim () 2004 yılında çekilmiş Angelina Jolie ve Ethan Hawke'nin başrollerini üstlendiği psikolojik gerilimdir.
 

0 Yorum ›

 

Naim Akman Kimdir Naim Akman Hayatı ve Biyografisi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Naim Akman Kimdir Naim Akman Hayatı ve Biyografisi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.