SağlıkŞifalı BitkilerNanenin Zararları Neler?

Nanenin Zararları Neler?

Sponsorlu Bağlantılar

Nanenin ne kadar faydalı bir bitki olduğunu zaten önceki yazılarımızda yazdık. Fakat diğer şifalı bitkilerde olduğu gibi nanenin de doğru kullanılmadığı zaman sakıncaları vardır.

Nanenin Zararları Neler?

Karaciğer rahatsızlığı olanlar, bilhassa karaciğer enzimleri (ALT, AST, GGT veya ALP) yüksek olanların, siroz veya da karaciğer yetmezliği rahatsızlığı olanların nane tüketiminde aşırıya kaçmamaları gerekiyor.

Diğer yenden östrojen baskılayıcı ilaç tedavisi gören hastaların (özellikle meme kanserinde yaygın kullanılan bir takım ilaçlar bu etkiyi yapar) naneyi doktora sorduktan sonra tüketmeleri önerilir. Aksi takdirde tüketilen nanenin östrojeni baskılayan ilacın etkisini sıfıra indirme riski vardır.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
elbehemce - 24 Nisan 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
nanenin zararları nanenin zararı varmıdır yeşil nanenin zararları yeşil nanenin zararı varmı nanenin zararı varmı karaciğer enzimleri nane zararlı nane kürünün zararı varmı nane karaciğere zararı varmı karaciğer rahatsızlığıyla
 
 

0 Yorum ›

 

Nanenin Zararları Neler? Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Nanenin Zararları Neler? ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.