Soru & CevapNeed For Speed Nasil İndirilir

Need For Speed Nasil İndirilir

Sponsorlu Bağlantılar

Bir üyemizin Need For Speed Undercover Oyununu Nasıl Yükleyebilirim? sorusu üzerine yazıyı paylaşıyorum. Bu yazı Need For Speed Nasil İndirilir ve Need For Speed Nasil Kurulur ile ilgilidir. Umarım ziyaretçimizin sorusuna cevap olabilir.

bu undercover nasıl yuklenır bende yapamadım yardm edersenız sewınırm  … Arkdaşlar hayırlı ugurlu olsun hepimize aylardır beklediğimiz ve şimdiye kadar çıkmış need for speed serisinin en iyi oyunu arkadaşlar hemen uzatmadan…

Need For Speed Nasil İndirilir

Need For Speed Undercover Oyununu Nasıl Yükleyebilirim?

Soru

Need for speed UNDERCOVER nasıl yüklenir

Cevap

Arkadaşlar bilgasayarımıza uygunsa Need for Speed™ Undercover’ı yüklemek için ilk önce bilgisayarımı açın. Ondan sonra Need for Speed™ Undercover simgesine tıklayın. Üstten Innstall’e tıklayın. Sonra 3 kere çıkan next’lere tıklayın. Yarım saat veya 1 saat arası sürer. Sonra oyunu başlat yazan kutuyu işaretle ve tamam’a tıkla. Oyunu kapattıkdan sonra oyun masaüstündedir. Istediğiniz yere koyup oynayabilirsiniz.
(DİKKAT DİKKAT. BU SADECE CD’DE GEÇERLİDİR. AYRICA YÜKLENDİKTEN SONRA BAŞKA ŞEYLER YÜKLENECEKTİR. OYÜZDEN YÜKLEMEDEN SONRA İLK ÇIKAN KUTUYU ENGLISH Hİ SEÇİN. )
SAYGILARLA: TALHA GÜL

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 06 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
 
 

Notlar ›

 
Hız Tuzağı: Hız Tuzağı (Özgün adı: Speed), Graham Yost tarafından yazılan ve Jan de Bont'un yönettiği 1994 yapımı bir aksiyon filmi.
Speed metal: Speed metal, power metal, heavy metal ve thrash metal üçgeni arasında bir alt türdür. Ne power metal kadar yumuşak ve melodiktir ne de thrash metal kadar agresif ve serttir.
Speed of Sound: "Speed of Sound", İngiliz alternatif rock grubu Coldplay tarafından X&Y adlı albüm için yazılan şarkıdır.
Speed Demon: Speed Demon, Amerikalı sanatçı Michael Jackson'ın Bad adlı yedinci stüdyo albümünde yer alan bir parçadır.
Speed Metal Symphony: Speed Metal Symphony speed metal grubu Cacophony' nin 1987 yılında Shrapnel Records 'dan çıkan ilk stüdyo albümü.
 

0 Yorum ›

 

Need For Speed Nasil İndirilir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Need For Speed Nasil İndirilir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.