Soru & CevapNufusu Seyrek Olan İller

Nufusu Seyrek Olan İller

Sponsorlu Bağlantılar

Nufusu Seyrek Olan İller ve Nufusun Seyrek Oldugu İller ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Nüfusu Seyrek Olan İller Hangileridir, Özellikleri Nedir? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

En seyrek nüfuslu il hangisidir Türkiyenin en seyrek nüfuslu ili Bayburt. … Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine göre, bir önceki sayımda 97 bin 136 olan nüfusu yüzde 21.31 oranında azalan … Basketbol Sporunun Özellikleri.

Nufusu Seyrek Olan İller

Nüfusu Seyrek Olan İller Hangileridir, Özellikleri Nedir?

Soru

Nufusun seyrek olan iller ve özellikleri

Cevap

Hiçbri işe yaramadı
yoz gat olur çünkü kapladığı alan fazla olabilir ama imkanları yeterli değil

yani hem iş imkanları olsun hem de ulaşım olsun sorunlar fazla olduğu için en seyrek nufuslu illerden
biride YoZgAtTır

diyeninki yaradı çnkü diğerleri kkitapta var tesekkr ederm

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 30 Eylül 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
seyrek olan ilerin açıklaması almanyanin en buyuk sehirleri hangileridir en seyrek nüfuslu il hangisidir nuefusun seyrek olduğu iller NUFUSU SEYREK OLAN İLLER
 
 

Notlar ›

 
Nüfus: Nüfus, belirli bir zamanda sınırları tanımlı bir bölgede yaşayan insan sayısıdır. Sözcük çoğunlukla insan sayısını belirleyen bir kavram olarak kullanılır.
Nüfusu 100.000'in üzerindeki Almanya'daki şehirler listesi: Bu nüfusu 100.000'in üzerindeki Almanya'daki şehirler listesidir.
Türkiye'nin illeri: Anadolu yarımadası ile Trakya toprakları üzerine kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin, seksen bir ili vardır.
İller Bankası: İller Bankası A.Ş., bütün işlemlerinde kuruluş kanunu ve özel hükümlerine bağlı, tüzel kişiliğe sahip, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ilgili kamu kurumudur.
İlbank Bayan Voleybol Takımı: |-
İller Nehri: İller Nehri, (Antik adıyla Ilargus) Almanya'nın güneydoğusunda Bavyera eyaletinde bulunan bir akarsudur.
Illertissen: Illertissen, Almanya'da Bavyera eyaletinde yer alan bir şehirdir. Nüfusu 31 Aralık 2012 sayımlarına göre 16,647 kişidir.
T.C. İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü: İller İdaresi Genel Müdürlüğü 14 Şubat 1985 tarih ve 3152 sayılı “İçişleri Bakanlığı Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun”da birinci ana hizmet birimi olarak sayılmıştır.
 

0 Yorum ›

 

Nufusu Seyrek Olan İller Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Nufusu Seyrek Olan İller ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.