Kültür / SanatBiyografilerNur Sayınalp Kimdir Nur Sayınalp Hayatı ve Biyografisi

Nur Sayınalp Kimdir Nur Sayınalp Hayatı ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Nur Sayınalp kimdir, Nur Sayınalp hayatı, Nur Sayınalp biyografisi, Nur Sayınalp kim, Nur Sayınalp hakkında bilgiler Nur Sayınalp ile ilgili bilgi vs..

Nur Sayınalp Hayatı

1956 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi ve A.Ü. Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1979-1980 yıllarında Ankara Barosunda yaptığı avukatlık stajından sonra 27/10/1980 tarihinde Maliye Bakanlığı Başhukuk Müşavirliği ve Muhakemat Genel Müdürlüğünde Hazine avukatı olarak göreve başladı. 1993 yılında müşavir hazine avukatlığına, 24.1.2008 tarihinde Hukuk Müşavirliğine atandı.

Not: Nur Sayınalp hayatı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Nur Sayınalp kimdir kaynakları için aşağıya bakınız. Nur Sayınalp ayrıntılı biyografisini aşağıdaki sitelerden araştırabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
nur sayınalp ankara barosuna kayıtlı nur sayınalp maliye bakanlığı hukuk müşaviri nur sayınalp maliye bakanlığı hukuk müşaviri zeynep tuncer maliye bakanlığı oya erdem nur sayınalp iletişim şayinalp in anlamı zeynep tuncer maliye bakanlığı
 
 

Notlar ›

 
Hayatımızın En Güzel Yılları: Hayatımızın En Güzel Yılları, (Özgün adı The Best Years of Our Lives) 1946 ABD yapımı dramatik filmdir.
Hayatı Yakala: Hayatı Yakala (özgün ad:Reign Over Me), 2007 yapımı bir dram filmidir. Mike Binder'in yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu yaptığı filmde Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith, Liv Tyler, Donald Sutherland ve Saffron Burrows da rol almaktadır.Film Türkiyede direkt olarak piyasaya sürülmüşdür.
Hayatımın Çalımı Beckham: Hayatımın Çalımı Beckham; (İngilizce orijinal adı: Bend It Like Beckham) 2002 yılı İngiltere yapımı film.
Hayatın Benim: Hayatın Benim () 2004 yılında çekilmiş Angelina Jolie ve Ethan Hawke'nin başrollerini üstlendiği psikolojik gerilimdir.
Hayatımın Kadınısın: Hayatımın Kadınısın , 2006 yapımı bir duygusal tarzı Türk filmdir. Filmin senaryosunu, Yönetmenliğini Uğur Yücel yapmistir.
 

0 Yorum ›

 

Nur Sayınalp Kimdir Nur Sayınalp Hayatı ve Biyografisi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Nur Sayınalp Kimdir Nur Sayınalp Hayatı ve Biyografisi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.