Kültür / SanatBiyografilerOya Araslı Kimdir Oya Araslı Hayatı ve Biyografisi

Oya Araslı Kimdir Oya Araslı Hayatı ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Oya Araslı kimdir, Oya Araslı hayatı, Oya Araslı biyografisi, Oya Araslı kim, Oya Araslı hakkında bilgiler Oya Araslı ile ilgili bilgi vs..
Oya Araslı Kimdir Oya Araslı Hayatı ve Biyografisi

Oya Araslı Hayatı

Oya Araslı (d. 1943 Bursa Türkiye), Türk siyasetçi.
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Doktora yaptı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Anabilim Dalı Başkanlığı, XX. Dönem İçel(Mersin), XXII. Dönem Ankara Milletvekilliği yaptı. Bekârdır.

Not: Oya Araslı hayatı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Oya Araslı kimdir kaynakları için aşağıya bakınız. Oya Araslı ayrıntılı biyografisini aşağıdaki sitelerden araştırabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
oya araslı kimdir oya araslı hayatı
 
 

Notlar ›

 
Hayatımızın En Güzel Yılları: Hayatımızın En Güzel Yılları, (Özgün adı The Best Years of Our Lives) 1946 ABD yapımı dramatik filmdir.
Hayatı Yakala: Hayatı Yakala (özgün ad:Reign Over Me), 2007 yapımı bir dram filmidir. Mike Binder'in yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu yaptığı filmde Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith, Liv Tyler, Donald Sutherland ve Saffron Burrows da rol almaktadır.Film Türkiyede direkt olarak piyasaya sürülmüşdür.
Hayatımın Kadınısın: Hayatımın Kadınısın , 2006 yapımı bir duygusal tarzı Türk filmdir. Filmin senaryosunu, Yönetmenliğini Uğur Yücel yapmistir.
Hayatımın Çalımı Beckham: Hayatımın Çalımı Beckham; (İngilizce orijinal adı: Bend It Like Beckham) 2002 yılı İngiltere yapımı film.
Hayatın Benim: Hayatın Benim () 2004 yılında çekilmiş Angelina Jolie ve Ethan Hawke'nin başrollerini üstlendiği psikolojik gerilimdir.
 

0 Yorum ›

 

Oya Araslı Kimdir Oya Araslı Hayatı ve Biyografisi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Oya Araslı Kimdir Oya Araslı Hayatı ve Biyografisi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.