TeknolojiPCI Veri Yolu : Yüksek Veri Transfer Hacmi

PCI Veri Yolu : Yüksek Veri Transfer Hacmi

Sponsorlu Bağlantılar

PCI Veri Yolu : Yüksek Veri Transfer Hacmi
PCI ses kartlarında eski ISA’lara oranla bir fark var. Mesela örnekleme için CPU’nun ISA veriyolu için performansının %25’ini ayırması gerekiyordu ve bu da seste bozulmasına yol açabiliyor. PCI yüksek hacimli veriyolu transferi için yapıldığından bu tip problemler yapmıyor.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
elbehemce - 05 Mayıs 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
isa veri yolu pcı 0 veri yolu 0 sorunu pcı veri yolu indir pci veriyolu 0 ne demek pcı veriyolu ne demek
 
 

Notlar ›

 
Yükseköğretim Kurulu: Yükseköğretim Kurulu, 1982 Anayasası'nın 131. maddesi esasında; "Yükseköğretim kurumlarının öğretimini planlamak, düzenlemek, yönetmek, denetlemek, yükseköğretim kurumlarındaki eğitim-öğretim ve bilimsel araştırma faaliyetlerini yönlendirmek bu kurumların kanunda belirtilen amaç ve ilkeler doğrultusunda kurulmasını, geliştirmesini ve üniversitelere tahsis edilen kaynakların etkili bir biçimde kullanılmasını sağlamak ve öğretim elemanlarının yetiştirilmesi için planlama yapmak maksadı ile kurulmuş olan kurum.
Yüksek çözünürlüklü televizyon: Yüksek Çözünürlüklü Televizyon ya da Yüksek Tanımlamalı Televizyon (İngilizce:High Definition Television, kısaca HDTV) geleneksel TV yayın standartlarından (PAL, SECAM, NTSC) daha yüksek çözünürlük sağlayan bir yayın standardıdır.
Üniversite: Üniversite ya da diğer adıyla yükseköğretim, üniversitelerde ve yüksekokullarda 2 yıllık yapılan öğretimdir.
Yüksek lisans: Yüksek lisans, ingilizcesi "master"; bir lisans (fakülte) öğretimine dayalı eğitim-öğretim ve araştırmanın sonuçlarını ortaya koymayı amaçlayan bir yükseköğretimdir.
Yüksekova: Yüksekova (Kürtçe: Gewer), Türkiye'de Hakkari ili'nin 4 ilçesinden birisi olan Yüksekova ilçesi'nin yönetim merkezi olan şehir.
Transferaz: Biyokimyada, transferaz, verici bir molekülden alıcı bir moleküle bir fonksiyonel grubu (örneğin bir metil veya fosfat grubunu) aktaran (transfer eden) bir enzimdir.
Transfer baskı: transfer baskıÖzel kâğıt üzereine tatbik edilen boyanın diğer matryaller üstüne ısı ve basınç ile baskı boyanın tatbik edilmesi yöntemidir
Transferans: Transferans, danışan eğer geçmişinde sevgi, cinsellik, saldırganlık, anksiyete ve güceniklik gibi duyguları yoğun yaşamışsa bunları bugüne getirir, yeniden yaşatır ve bunları analiste yükler.
Transfer fiyatlandırması: Transfer fiyatlandırması, ilişkili şirketlerin kendi aralarındaki mal veya hizmet transferlerinde bu ürün veya hizmetler için belirledikleri fiyatlandırma.
 

0 Yorum ›

 

PCI Veri Yolu : Yüksek Veri Transfer Hacmi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken PCI Veri Yolu : Yüksek Veri Transfer Hacmi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.