ProgramProfesyonel Dvd Hazırlayın İndir: Ulead Dvd Moviefactory Plus İndir Download

Profesyonel Dvd Hazırlayın İndir: Ulead Dvd Moviefactory Plus İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Ulead tarafından üretilmiş olan Ulead DVD MovieFactory Plus programının son sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz. Ulead DVD MovieFactory Plus resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Profesyonel DVD Hazırlayın indir… Ulead DVD MovieFactory Plus indir

Profesyonel Dvd Hazırlayın İndir: Ulead Dvd Moviefactory Plus İndir Download

Ulead DVD MovieFactory Plus İndir

Kullanımı basit bu program ile kendi videolarınızı, HD video ve resmilerinizi stüdyo kalitesinde gelişmiş menülere sahip DVD lere çevirebilirsiniz. Bu program ile önemli hatıralarınızı,anılarınızı CD, DVD, HD DVD veya Blu-ray Disc olarak başkalarıyla paylaşabilir yada koruma altına alabilirsiniz.

Program İle Neler Yapabiliriz? Nasıl faydalanabiliriz?

Videolarınız Üzerine Gerekli Düzeltmeler Yapabilirsiniz.

DVD MovieFactory ile oluşturduğunuz videoların arkasına istediğiniz temayı yerleştirebilirsiniz.

Kolay tasarlanılabilir özelliği ile videolarınıza ekleme yapabilir veya üzerlerine resim ekleyebilirsiniz. İstersenizde müzik ekleme özelliği sayesinde videolarınıza müzik ekleyip güzelleştirebilirsiniz.

Video yapmak istediğiniz resimlere veya beğendiğiniz resimleri programın özelliği sayesinde değişik bir oluşum ve efekt katabilirsiniz. Bu sayede resimleriniz daha profesyonel bir şekil almış olacaktır.

Efektleri koyduktan sonra istediğinize göre resimlerin geçiş aralıklarının zamanını siz ayarlayabilirsiniz.

-Ses dosyalarınızı herhangi bir kalite kaybı olmadan Dvd ye yazdırabilirsiniz.

-Yüksek kalitede Müzik ve Video Dvd leri oluşturabilirsiniz. MPEG, LPCM ve AC-3 formatlarını desteklemektedir.

-Mp3 dosyalarınızı Cd ve Dvd şeklinde yapabilirsiniz.

Ulead DVD MovieFactory ile Cd ve Dvdlerinizin üzerine ister kendi firmanızı veya kendi kişisel sectiğiniz bir ortamı tasarlayarak koyabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri :

 • Intel® Pentium® IV 1.8 GHz, AMD Athlon XP 1800 ve üzeri işlemci
 • 512 Mb RAM
 • Microsoft® Windows® XP (SP2) Home Edition/Professional/x64 Edition, Microsoft® Windows® XP Media Center Edition , Microsoft® Windows® Vista
 • 900 MB hard diskte boş alan
 • 1024×768, 16-bit color ekran kartı
 • Programda Desteklenen Video Formatları:

  Video: MPEG-1, MPEG-2, DV AVI, HDV, AVCHD, AVI, DivX, WMV-HD, WMV-SD, DVB-T HD, ASF, DVB-T, DVD-Video, DVD+VR, DVD-VR, DVR-MS, DAT, MPV, QuickTime (MOV, QT)

  Resim: BMP,GIF,JP2,JPC,JPG,PNG,TGA,TIF

  Ses: CDA, LPCM, MPEG Audio (MPA), WAV, Dolby® Digital, WMA, Ogg Vorbis Audio (OGG), MP3

  Arama Kelimeleri: Ulead DVD MovieFactory Plus bedava indir, ulead dvd moviefactory plus son sürüm indir, ulead dvd moviefactory plus türkçe indir (tr dil paketi, yaması), ulead dvd moviefactory plus ücretsiz yükle, Profesyonel DVD Hazırlayın full free download vs…


  Not: Ulead DVD MovieFactory Plus programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Profesyonel DVD Hazırlayın indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

   
  Sponsorlu Bağlantılar
   
   

  Profesyonel DVD Hazırlayın İndir

   
  İndir / Download

  İlginize Değer ›

   
   
   
  admin - 17 Ocak 2013
   
   

  Nasıl Buldular? ›

   
  cracklı ulead dvd moviefactory free download ulead movie factory keygen ulead dvd moviefactory ile film kesme resimli ulead dvd moviefactory bedava ulead dvd moviefactory 6 plus keygen full ulead dvd moviefactory 6 plus full download ulead dvd moviefactory 6 plus crack serial ulead dvd moviefactory 6 launcher program nasil kullanilir ulead dvd movie factory video kesme ulead dvd movie factory türkçe
   
   

  Notlar ›

   
  Ulead Systems: Ulead Systems, Tayvan kökenli bir bilgisayar yazılım şirketidir. Şirket merkezi Taipei'dedir. Ulead, Corel yazılım şirketinin bir parçasıdır.
  Ulead VideoStudio: Ulead VideoStudio, bir bilgisayar programıdır. Video, resim ve ses dosyaları üzerinde düzenlemeler yapmaya yarar.Microsoft Windows üzerine kurulup kullanılabilir.
  Ulead PhotoImpact: Ulead PhotoImpact, Ulead Systems tarafından çıkarılan bir resim düzenleme yazılımı serisidir. PhotoImpact basit grafik arayüz sayesinde basit ev kullanıcaları tarafından da kullanabilir.
   

  0 Yorum ›

   

  Profesyonel Dvd Hazırlayın İndir: Ulead Dvd Moviefactory Plus İndir Download Hakkında Yorum Yap

  Dikkat: Mesaj yazarken Profesyonel Dvd Hazırlayın İndir: Ulead Dvd Moviefactory Plus İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.