ProgramAraçlarProgramları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı İndir: Object Wipe İndir Download

Programları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı İndir: Object Wipe İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Regall Software tarafından üretilmiş olan Object Wipe programının son sürümünü (1.7) bu sayfadan indirebilirsiniz. Object Wipe resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Programları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı indir… Object Wipe indir

Programları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı İndir: Object Wipe İndir Download

Object Wipe İndir

ObjectWipe yazılımı güvenlik açısından emin olmak isteyenlerin kullanabileceği güzel bir yazılım.Kendinize özel bir çalışma bilgisayarında kişiye özel önemli dosyalar vardır.Sadece bilgisayarda değil taşıdığınız disklerde ve depolama aygıtlarında.Zamanı geldiğinde bazı dosyaları kimsenin erişemeyeceği bir şekilde silmek istersiniz.Diğer programlar bu dosyaları sadece yüzeysel olarak silerler ve sildiğinizi zannedersiniz.

ObjectWipe programı bu konuda sizi tamamen koruyacaktır.Kendi içerisinde silme metodu sayesinde en profesyonel geri dönüştürme yazılımları bile sildiğiniz verileri geri getiremeyecektir.Diğer programlarla sildikleriniz en basit bir program geri alınabilir.Bu yazılımla silinen dosyalar ise daimi silinmiş olarak kalacaktır.Üretici bu konuda o kadar emin ki bunun garantisini bile verebiliyor.

Yazılımın diğer bir özelliği ise sisteminizden silemediğiniz gereksiz dosyalar.İşte burada bile programın yardımıyla bu dosyaları silebiliyor olası hatalara ihtimal vermiyoruz.Programın kullanımı oldukça basittir.Yönetim panelinden silmek istediğiniz dosyaları seçiyorsunuz ve Next tuşuna basarak işlemi başlatıyorsunuz.Silme işlemi gerçekleşirken panelden yapılan işlemleri inceleyebilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Object Wipe bedava indir, object wipe son sürüm indir, object wipe türkçe indir (tr dil paketi, yaması), object wipe ücretsiz yükle, Programları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı full free download vs…


Not: Object Wipe programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Programları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Programları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
tango hesabi nasil silinir tango hesap silme tango hesabı nasıl kapatılır tango nasil silinir tango hesabi kapatma tango hesabı silme silme programlar tango programi nasil silinir tango hesabimi nasil silerim tango nasil kapatilir
 
 

Notlar ›

 
Objective-C: Objective-C, C'nin üzerine yazılmış, yansımalı, nesne yönelimli bir programlama dilidir. ObjC, Objective C ve Obj-C olarak da anılır.
Object Pascal: Object Pascal Turbo Pascal'dan sonra Borland firmasının çıkardığı bir programlama dilidir. Delphi programlama dilinin ilk adımı olarak nitelendirilebilir.
Objection (Tango): "Objection (Tango)" ve "Te Aviso, Te Anuncio (Tango)" () Kolombiya doğumlu şarkıcı Shakira tarafından sözleri yazılıp bestelenmiş şarkı.
Object REXX: Object REXX, Nesne yönelimli REXX
 

1 Yorum ›

 
  1. bahçekapili Ocak 7th, 2014 - Saat: 19:21:57

    başkasının eline geçti

Programları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı İndir: Object Wipe İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Programları Geri Dönüştürülemeyecek Şekilde Silme Programı İndir: Object Wipe İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.