SağlıkGenel SağlıkHastane RehberiRandevu Alma Online Zonguldak Devlet Hastanesi Randevu Alma

Randevu Alma Online Zonguldak Devlet Hastanesi Randevu Alma

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazıda Randevu Alma Online Zonguldak Devlet Hastanesi Randevu Alma hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. Not kurdundan…

Randevu Alma Online Zonguldak Devlet Hastanesi Randevu Alma

zonguldak devlet hastanesi randevu alma servisi
zonguldak hastanesi online randevu alma
zonguldak devlet hastanesi telefonla randevu alma

Hastane Adı:Zonguldak Devlet Hastanesi
Telefon:(0372) 257 67 00
Faks:(0372) 257 67 17
Adres:Bahçelievler Mah. Hastane Sok. Işıkyönder Cad.
İl:Zonguldak
İlçe:Zonguldak Merkez

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 14 Mart 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
zonguldak bülent ecevit üniversitesi hastanesi randevu alma bülent ecevit üniversitesi hastanesi randevu alma zonguldak bülent ecevit üniversitesi hastanesi randevu bülent ecevit üniversitesi hastanesi randevu zonguldak bülent ecevit hastanesi randevü alma zonguldak bülent ecevit üniversitesi randevu alma bülent ecevit üniversitesi online randevu zonguldak bülent ecevit üniversitesi hastanesi zonguldak bülent ecevit üniversite hastanesi randevu zonguldak bülent ecevit hastanesi
 
 

Notlar ›

 
Çevrimiçi: Çevrimiçi (İngilizce: online), bilgisayar sisteminde sunucuya bağlı ve çalışır durumda olma halidir.
Online Computer Library Center: OCLC Online Computer Library Center, Inc. (OCLC) (Türkçe: Çevrimiçi Bilgisayar Kütüphanesi Merkezi), kar amacı gütmeyen, üyelikli bir bilgisayar kütüphanesi hizmeti ve dünyadaki daha fazla bilgiye daha ucuza ulaşmayı hedefleyen bir araştırma kuruluşudur. 1967 yılında Ohio College Library Center (Ohio Üniversitesi Kütüphane Merkezi) adıyla kurulan OCLC ve üye kütüphaneleri dünyadaki en büyük çevrimiçi kamu erişim kataloğu olan WorldCat'i üretmekte ve geliştirmektedir.
Çevrimiçi oyun: Bilgisayar ve bazı taşınabilir çoklu ortam aygıtları ile, bir ya da birden fazla kişinin, genel ağa (internet) bağlanarak bilgisayar oyunları oynanması paylaşımına "çevrim içi oyun" denir.
E-pazarlama: Web pazarlama, online pazarlama, e-pazarlama veya internet marketing ürün veya servislerin internet üzerinden pazarlanmasıdır.
Gameforge AG: Gameforge AG, Aralık 2003'te kuruldu. 20'den fazla oyun ile 54 dilde hizmet vermektedir. Günümüzde dünya çapında milyonlarca üyesi olan kuruluşlardandır.
Zonguldakspor: Zonguldakspor, 1945 yılında Kömürspor adıyla Zonguldak'ta kuruldu. 1966 yılında 2. Lig'e alınınca bugünkü ismini aldı.
Zonguldak (il): Zonguldak, Türkiye'nin ili. Karadeniz kıyısında bulunan il, özellikle limanıyla Türkiye'nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir.
Bülent Ecevit Üniversitesi: Bülent Ecevit Üniversitesi, Türkiye'nin Zonguldak ilinde 7 fakülte, 2 yüksekokul, 6 meslek yüksekokulu ve 1 devlet konservatuarından oluşan Devlet Üniversitesi.
Zonguldak (anlam ayrımı): * Zonguldak (il)
Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü: Devlet Tiyatrosu, Devlet Konservatuvarı Tatbikat Sahnesi’nin bir aşaması olarak, 1949 yılında, "Devlet Tiyatro ve Operası" adıyla kurulmuştur.
Devlet üniversitesi: Devlet üniversitesi, özel üniversitelerden farklı olarak kamuya ait olan üniversite. Bu nedenle bazı ülkelerde kamu üniversitesi olarak adlandırılırlar.
Devlet Sanatçısı: Devlet Sanatçısı, sanata olan katkıları ve yaptıkları hizmetler sonucunda bazı sanatçılara Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından verilen unvandır.
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü: Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) 1954 yılında, Türkiye'deki tüm su kaynaklarının planlanması, yönetimi, geliştirilmesi ve işletilmesinden sorumlu, katma bütçeli ve tüzel kişiliğe haiz en yetkili kuruluş olarak kurulmuştur.
 

0 Yorum ›

 

Randevu Alma Online Zonguldak Devlet Hastanesi Randevu Alma Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Randevu Alma Online Zonguldak Devlet Hastanesi Randevu Alma ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.