SağlıkŞifalı BitkilerReyhanın Diğer Adı Nedir?

Reyhanın Diğer Adı Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Reyhan ve fesleğen kelime olarak hep ayrı olarak kullanılır ve bilinir. Halbuki Reyhanın diğer adı Fesleğendir. Aynı şekilde Fesleğenin diğer adı Reyhandır.

Reyhanın Diğer Adı Nedir?

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 

Warning: mysqli_query(): (08S01/1053): Server shutdown in progress in /home/notkurdu/domains/notsehri.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1873
 
 
elbehemce - 28 Nisan 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 

Warning: Error while sending QUERY packet. PID=11468 in /home/notkurdu/domains/notsehri.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1873
 
 

Notlar ›

 
Diğerleri (Lost): Diğerleri ya da Onlar, Lost adlı Amerikan televizyon dizisinde, adada yaşayan kurgusal karakterlerdir.
Diğerkâmlık: Diğerkâmlık, “başkalarının yararını da kendi yararı kadar gözetme” ya da “diğer insanlara maddi veya manevi kişisel çıkar gözetmeksizin yararlı olmaya çalışma ve ‘bencillik karşıtı hareketler’de bulunma” olarak tanımlanır.
Diğerleri: * Diğerleri - Lost adlı Amerikan televizyon dizisinde, adada yaşayan kurgusal karakterlerdir.
Diğerleri (film, 2001): Diğerleri, yönetmenliğini Alejandro Amenábar'ın yaptığı, başrode Nicole Kidman'ın oynadığı gerilim filmi.
Diğer Masallar: Diğer Masallar, Model grubu'nun 28 Şubat 2011'de GLN-DMC etiketiyle çıkan ikinci stüdyo albümüdür.
 

0 Yorum ›

 

Reyhanın Diğer Adı Nedir? Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Reyhanın Diğer Adı Nedir? ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.