Soru & CevapSag Kol Uyusmasi

Sag Kol Uyusmasi

Sponsorlu Bağlantılar

Bir üyemizin Sağ Kolda Uyuşma Sebebi Ne Olabilir? sorusu üzerine yazıyı paylaşıyorum. Bu yazı Sag Kol Uyusmasi ve Sag Kolda Uyusma ile ilgilidir. Umarım ziyaretçimizin sorusuna cevap olabilir.

Sag Kol Uyusmasi

Sağ Kolda Uyuşma Sebebi Ne Olabilir?

Soru

MERHABA BENİM SAĞ KOLUMDA DİRSEKTEN BİLEĞE KADAR UYUŞMA VE AĞRI OLUYOR BU DURUM SON ZAMANLARDA SIKLAŞTI GÜNDÜZ ÇALIŞTIĞIM İŞ HARİCİ AKŞAMLARI EVDE MASADA DANTEL ÜZERİNDEN MOTİF KESİYORUM BUNDADA SAĞ KOLUMU KULLANIYORUM VE UZUN SÜRELER VE HEMEN HEMEN HERGÜN BUNU YAPIYORUM KOLUMUN UYUŞMASININ BUNUNLA BİR NEDENİ OLABİLİRMİ ACABA BİRAZ OVUNCA UYUŞMA VE AĞRI DİNİYOR AMA ŞU ANDA RAHATSIZ EDECEK KADAR BİR AĞRI VE UYUŞMA VAR BU DURUM BAZEN PARMAKLARIMA KADAR İNİYOR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜR EDERİM.

Cevap

Sağ kolda uyuşma, basit nedenlerden de olabilir, hayatınızı etkileyecek önemli nedenlerden de. Bu yüzden uyuşmalarda, doğru teşhis ile doğru tedavi büyük bir önem taşır. Öncelikle konunun sağlıkla ilgili olması nedeniyle sizin bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneiririm. Burada vereceğimiz bilgiler tedavi amaçlı değil, sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Kolunuzdaki uyuşmanın nedeni boyun fıtığı olabileceği gibi konunuzun üzerine yatmanız da uyuşmaya neden olmuş olabilir.
Konunun hafife alınıp da geçiştirilecek basit bir olay olarak algılanmaması gerekir. El, kol uyuşmaları kimi zaman kan hastalıklarından, romatizma hastalıklarından, beyin ve sinir sistemi hastalıklarından, boyun omurları ve kaslarıyla ilgili bir dizi rahatsızlıklardan da ileri gelebilir.
Bu arada sürekli kullanılan bazı ağrı kesici, sinir yatıştırıcı ya da bulantı giderici olarak kullanılan ilaçlar da yan etki olarak bu tür rahatsızlıklar verebilir. Bunun teşhisini ne siz, ne çevreniz ne de bizler koyamayız.
Yaptığınız iş ve çalışma tarzınızın da neden olabileceğini söyleyebiliriz.

Bu nedenle en kısa zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurup bilgi ve gerekiyorsa tedavi alın.
Sağlıklı günler dilerim.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 19 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
sag kol uyusmasi dilde uyuşma nedenleri sag kolda uyusma adet doneminde el kol uyusmasi sag kolda agri ve uyusma sag kolda elde ve dilde ugusma nedenleri sağ kolda sızı sag kolda uyusma bacaklarda uyusma SAĞ KOLDA UYUŞMA FITIK OLABİLİRMİ sag kolda uyusma ve agri
 
 

0 Yorum ›

 

Sag Kol Uyusmasi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Sag Kol Uyusmasi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.