Soru & CevapSamsung L770 Ses Sifresi

Samsung L770 Ses Sifresi

Sponsorlu Bağlantılar

Bir üyemizin Samsung L770 Ses Yükseltme Sorunum Var, Yardımcı Olu sorusu üzerine yazıyı paylaşıyorum. Bu yazı Samsung L770 Ses Sifresi ve Samsung U800 Ses Ayarlari ile ilgilidir. Umarım ziyaretçimizin sorusuna cevap olabilir.

telefonu kapatıp açın ve mükemmel sesin tadına varın denenmiştir hiçbir sorun oluşturmamaktadır … [b]l 700ses yükseltme kodları. Bu AyarLarı Yaptıkdan Sonra … Samsung Ses Yukseltme Kodu. 1 sayfadaki 1 sayfası. Similar topics.

Samsung L770 Ses Sifresi

Samsung L770 Ses Yükseltme Sorunum Var, Yardımcı Olu

Soru

Telefonu aldım ama hiç ses çıkmıyor int bi kod weriliyo onu giriyom olmuyor yardım edermisiniz?

Cevap

Sistem versiyonundan dolayı aynı menüleri kullanamayabilirsiniz.
2. bence hiç denemeyin.
Pagespeed.lazyLoadImages.overrideAttributeFunctions(); (adsbygoogle=window. Adsbygoogle||[]). Push({});

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 12 Mayıs 2014
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
 
 

Notlar ›

 
Samsung Electronics: Samsung Electronics Co., Ltd. (Korece: 삼성전자) Güney Koreli ve merkezi Suwon, Güney Kore'de bulunan çok uluslu elektronik şirketidir.
Samsung Galaxy S4: Samsung Galaxy S4 (GT-I9500), Samsung şirketi tarafından tasarlanan, geliştirilen ve pazarlanan Android işletim sistemli bir akıllı telefondur.
Samsung i9000 Galaxy S: Galaxy S i9000 Samsung'un Apple iPhone 4'e karşılık piyasaya çıkardığı yeni akıllı telefon modeli. Türkiye'de 2010 yılında, Temmuz'un son haftasında sürülen bu model, Android işletim sistemini kullanmaktadır.
Exynos (işlemci): Exynos, ARM tabanlı geliştirilen ve Samsung Inc. tarafından üretilen bir mobil işlemcidir. Samsung'un daha önceki S3C, S5L ve S5P serisinin devamıdır.
 

0 Yorum ›

 

Samsung L770 Ses Sifresi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Samsung L770 Ses Sifresi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.