Soru & CevapSamsung S5230 Bilgisayar Baglantisi

Samsung S5230 Bilgisayar Baglantisi

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung S5230 Bilgisayar Baglantisi ve Samsung S5230 Pc Baglantisi ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Samsung S5230 Model Telefonda Yüklü Fotoğraflar Pc’ye Nasıl Akta sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

…olursak; Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy Ace S5830 Samsung S5230 Star Samsung Corby S3650 … Nasıl Buldular? samsung galaxy en iyi modeli hangisi samsung en çok … en çok satılan model en iyi samsun telefon modeli hangisi samsungun en çok … Bu ay Dünya’da en çok sevilen fotoğraflar.

Samsung S5230 Bilgisayar Baglantisi

Samsung S5230 Model Telefonda Yüklü Fotoğraflar Pc’ye Nasıl Akta

Soru

Arkadaşlar telefonumun modeli Samsung S5230.. Bilgisayara USB’sini takıyorum hiçbir şey çıkmıyor. Telefonumda ise Bağlanıyor yazıo. CD’sini de yüklemiştim. Taktıktan sonra şarjı doluo o kadar Yardım lütfen..

Cevap

Arkadaşlar telefonumun modeli Samsung S5230.. Bilgisayara USB’sini takıyorum hiçbir şey çıkmıyor. Telefonumda ise Bağlanıyor yazıo. CD’sini de yüklemiştim. Taktıktan sonra şarjı doluo o kadar Yardım lütfen..

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 08 Şubat 2014
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
samsung 5230 a bilgisayardan müzik atma
 
 

Notlar ›

 
Samsung Electronics: Samsung Electronics Co., Ltd. (Korece: 삼성전자) Güney Koreli ve merkezi Suwon, Güney Kore'de bulunan çok uluslu elektronik şirketidir.
Samsung i9000 Galaxy S: Galaxy S i9000 Samsung'un Apple iPhone 4'e karşılık piyasaya çıkardığı yeni akıllı telefon modeli. Türkiye'de 2010 yılında, Temmuz'un son haftasında sürülen bu model, Android işletim sistemini kullanmaktadır.
Samsung Galaxy S4: Samsung Galaxy S4, Güney Kore Samsung şirketi tarafından tasarlanan, geliştirilen ve pazarlanan, dokunmatik ekranlı, Android işletim sistemli bir akıllı telefondur.
Exynos (işlemci): Exynos, ARM tabanlı geliştirilen ve Samsung Inc. tarafından üretilen bir mobil işlemcidir. Samsung'un daha önceki S3C, S5L ve S5P serisinin devamıdır.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Bilgisayar bilimi: Bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir bilim dalıdır.
Bilgisayar mühendisliği: Bilgisayar mühendisliği, temel olarak yazılım, programlama ve algoritma ile ilgilenir. Bilgisayar ağları, veritabanı yöneticiliği ve gömülü sistemler de diğer çalışma alanlarıdır.
Bilgisayar ağı: Karasal mikrodalgalar dünya tabanlı alıcı ve vericiler kullanır. Bu ekipmanlar çanak antenlere benzerler.
 

0 Yorum ›

 

Samsung S5230 Bilgisayar Baglantisi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Samsung S5230 Bilgisayar Baglantisi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.