MobilSamsung Telefonlar Format Atma

Samsung Telefonlar Format Atma

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung telefonların en garip özelliği tüm telefonlarında geçerli olan kodların olması. Örneğin bir kod tüm samsung telefonlara format atma gibi bir özelliğe sahiptir. İnanın samsung galaxy s2 ile denedim ve ona bile format atabiliyor. Aman dikkat tüm bilgilerinizi siler. Telefonda bilgi kalmaz. Ayrıca format atma onaylaması da yok. Kodu yazar yazmaz format atmaya başlıyor.

Samsung Telefonlar Format Atma

Bu kodu gördüğümde acaba samsung galaxy s2’de işe yarayacak mı ne de olsa format atmadan önce onaylama sorusu çıkacaktır hayır derim format atmaz demiştim. Kodu yazdım ve anında ingilizce olarak sd kartı çıkarın yeniden başlatılacaktır format falan yazısı çıktı hemen kapadım telefonu.

Samsung Tüm Telefonlar Format Atma Kodu

Bu vereceğim kod genel samsung telefonlarda geçerlidir.

  1. Format atmak istediğiniz telefonu açın.
  2. Eğer dokunmatik ise tuş takımlarını getirin.
  3. Daha sonra aşağıdaki kodu yazarak format atın.

*2767*3855#

İşte bu kadar. Not alın…

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 20 Nisan 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
samsung format samsung i9000 format atma samsung i7500 format atma samsung format kodu samsung dokunmatik telefonlara format atma samsung galaxy s i9000 format atma samsung dokunmatik format atma samsung galaxy i9000 format atma telefona format atma kodu samsung dokunmatik telefona format nasıl atılır
 
 

Notlar ›

 
Samsung i9000 Galaxy S: Galaxy S i9000 Samsung'un Apple iPhone 4'e karşılık piyasaya çıkardığı yeni akıllı telefon modeli.
Samsung i7500: Samsung i7500, bazı ülkelerde Samsung Galaxy, olarak bilinen ve Samsung tarafında açık kaynak işletim sistemi Android'i kullanan ilk mobil telefonu.
Samsung Galaxy: Samsung Galaxy, Samsung Electronics tarafından üretilen akıllı cep telefon serisidir.
Samsung u900 Soul: Samsung Soul veya Samasung SGH-U900,Samsung Mobile'ın 2008'de çıkarmış olduğu cep telefonudur.Kayar kapaklıdır.Üstün özellikleri vardır.Özelliklerinden birisi de düğme yerine kare şeklinde dokumatik tuşun bulumasıdır.Telefon kaydırılıp açıldığında tuş üzerinde bütün yönlendirmeler (OK,İleri,geri,yukarı,aşağı) beyaz ışıkla belirir.
 

1 Yorum ›

 
  1. ahmet Aralık 28th, 2012 - Saat: 01:18:59

    olmuyo bska bı yntem yokmu

Samsung Telefonlar Format Atma Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Samsung Telefonlar Format Atma ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.