Soru & CevapSamsung U800 Ses Sifresi

Samsung U800 Ses Sifresi

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung U800 Ses Sifresi ve Samsung U800 Ses Yukseltme ile ilgili bu yazıda bir ziyaretçimizin sorduğu Samsung U800 Model Telefonda Ses Yükseltme Var Mı? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.. Not denizinden…

samsung ses yükseltme şifreleri. samsung telefonunuzun sesini yükseltmek istiyorsanız aşağıdaki kodları girin…. … Cevap: samsung ses yükseltme şifresi. arkadaşlar benim telefonu gt-c3011 deniyorum hiç bir şey olmuyor.

Samsung U800 Ses Sifresi

Samsung U800 Model Telefonda Ses Yükseltme Var Mı?

Soru

Samasun u800 ünde varmı

Cevap

U700, u800, f400 ses yülseltme

u700 kullananlar bilir. Telefonun melodisini kendi mp3 lerinizden birini yaptıysanız ilk başta çalarken ses çok kısık çıkıyor sonra yükseliyor. Onuda hallettik bu kodlarla aşşağıda yazdıgım kodlar sonucunda çıkan menüdeki sayıların hepsini 1 db(desibel) yaptım şiddetle tavsiye ederim. Fazla abartmayın çok cızırtılı geliyor ses. Orjinal ayarlarınızı bir kenara not edin. Belki tekrar geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. Bilmiyorum belki forumda verilmiş olabilir. Ama yine de paylaşmak güzel şey yapamayan olursa pm ile yardımcı olurum. Kolay gelsin.

*#0002*28346# basın… yeni çıkan ekrandan sonra üç defa daha # tuşuna basın…1 den 9 a kadar olan menüde 8 e basın yani audio seçeneği… sonra 3 spk config seçeneği… sonra 4 tuşuna basın av-Qtune(mp3) seçeneği. Ordan 1 tuşuna basın spk mp3 vol seçeneği… çıkan desibel değerlerini değiştirin… korkmayınn fazlası cızırtılı olursa yine düşürürsünüz… değer girmek istediğinizde 1 den 6 ya kadar her tuşa basışta o seçenek seçilir
girdiğiniz değerin onda biri kabul edilir yani 120 yazıp tamam deseniz 12.0 dB yazar… u700 de ses problemi çözümü herkese hayırlı olsun.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 22 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
samsung sgh u800 ses yükseltme samsung u800 orjinal ses sistemi samsung u800 ses yükseltme
 
 

Notlar ›

 
Samsung Electronics: Samsung Electronics Co., Ltd. (Korece: 삼성전자) Güney Koreli ve merkezi Suwon, Güney Kore'de bulunan çok uluslu elektronik şirketidir.
Samsung i9000 Galaxy S: Galaxy S i9000 Samsung'un Apple iPhone 4'e karşılık piyasaya çıkardığı yeni akıllı telefon modeli. Türkiye'de 2010 yılında, Temmuz'un son haftasında sürülen bu model, Android işletim sistemini kullanmaktadır.
Samsung Galaxy S4: Samsung Galaxy S4, Güney Kore Samsung şirketi tarafından tasarlanan, geliştirilen ve pazarlanan, dokunmatik ekranlı, Android işletim sistemli bir akıllı telefondur.
Exynos (işlemci): Exynos, ARM tabanlı geliştirilen ve Samsung Inc. tarafından üretilen bir mobil işlemcidir. Samsung'un daha önceki S3C, S5L ve S5P serisinin devamıdır.
 

0 Yorum ›

 

Samsung U800 Ses Sifresi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Samsung U800 Ses Sifresi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.