ProgramAraçlarSanal Bilgisayar Oluşturma Yazılımı İndir Vmware Player Türkçe İndir

Sanal Bilgisayar Oluşturma Yazılımı İndir Vmware Player Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

VMware Inc. tarafından üretilmiş olan VMware Player programının son sürümünü (5.0.0 Build 812388) bu sayfadan indirebilirsiniz. VMware Player resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Sanal Bilgisayar Oluşturma Yazılımı… VMware Player indir

Sanal Bilgisayar Oluşturma Yazılımı İndir Vmware Player Türkçe İndir

VMware Player İndir

VMware Player yeni yada daha önceden hazır yayınlanmış yazılımları sanal makineler üzerinde çalıştırmanıza olanak sağlıyor, hemde hiçbir yükleme ve ayarlama yapmadan. Aynı zamanda isterseniz varolan sanal makinelerinizi okullarla yada arkadaşlarınızla paylaşabilir ve VMware Player ile herhangi bir sanal makineyi çalıştırmasına yardımcı olabilirsiniz. Kurulu sisteminize zarar vermeden artık yazılım çalıştırabileceksiniz.

Sanal makine yazılım olarak tanımlanan bir bilgisayar anlamına geliyor. Bir bilgisayar içinde başka bir bilgisayar çalıştırmaya benzeyen bu özellik günümüzde çok fazla yaygınlaştı. VMware Player VMware Workstation, GSX Server veya ESX Server tarafından yaratılmış tüm sanal makineler üzerinde çalıştırılabiliyor. VMware aynı zamanda Microsoft Virtual Macgine ve Symantec LiveState Recovery disk formatlarınıda destekliyor.

  • Kopyala ve yapıştır. Host bilgisayar ile sanal makineler arasında textleri ve dosyaları kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.
  • Sürükle ve bırak. Windows sanal makineniz ve Windows host bilgisayarınız arasında sürükle bırak desteği de mevcut.
  • Entegre Google Search. VMware Player Google arama özelliklerine sahip, tam entegre ve tarayıcı gerektirmeyen yapısıyla web üzerindeki arama yapmanızada olanak tanıyor.

Arama Kelimeleri: VMware Player bedava indir, vmware player son sürüm indir, vmware player türkçe indir (tr dil paketi, yaması), vmware player ücretsiz yükle full free download vs…
Not: VMware Player anlamı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Programın resmi internet sitesinden indirmek için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Sanal Bilgisayar Oluşturma Yazılımı İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 24 Kasım 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
vmware player indir vmware player türkçe indir vmware player türkçe vmware player türkçe yama sanal bilgisayar indir vmware player full türkçe indir vmware player indir türkçe vmware türkçe indir vmware sanal pc indir serial vmware player türkçe yama paketi
 
 

Notlar ›

 
VMware Worksation: Gelişmiş Sanal Makine Yaratma Aracı
Player versus environment: Player versus environment (kısaltma olarak PvE veya diğer bilinen adıyla Player versus monster, PvM), Uluslararası kabul edilmiş bir oyun terimidir.
Player versus player: Player versus player (kısaltma olarak PvP veya PK), uluslararası kabul edilmiş bir oyun terimidir. Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarında sıkça kullanılır.
 

0 Yorum ›

 

Sanal Bilgisayar Oluşturma Yazılımı İndir Vmware Player Türkçe İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Sanal Bilgisayar Oluşturma Yazılımı İndir Vmware Player Türkçe İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.