ProgramAraçlarSanal Cd-rom Oluşturma İndir: Circle Virtual Cd İndir Download

Sanal Cd-rom Oluşturma İndir: Circle Virtual Cd İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Circleofone Software tarafından üretilmiş olan Circle Virtual CD programının son sürümünü (1.0.2) bu sayfadan indirebilirsiniz. Circle Virtual CD resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Sanal CD-ROM Oluşturma indir… Circle Virtual CD indir

Sanal Cd-rom Oluşturma İndir: Circle Virtual Cd İndir Download

Circle Virtual CD İndir

Circle Virtual CD sayesinde bilgisayarınızda sanal bir sürücü oluşturarak, CD’lerin imajını almanızı sağlıyor. Böylece CD’ye ihtiyacınız kalmıyor. Oluşturmak istediğiniz sürücü harfini belirledikten sonra istediğiniz CD’nin imajını hard diskinize kaydedebilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Circle Virtual CD bedava indir, circle virtual cd son sürüm indir, circle virtual cd türkçe indir (tr dil paketi, yaması), circle virtual cd ücretsiz yükle, Sanal CD-ROM Oluşturma full free download vs…


Not: Circle Virtual CD programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Sanal CD-ROM Oluşturma indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Sanal CD-ROM Oluşturma İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 20 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
circle virtual cd nasıl kullanılır sanal cd rom oluşturma circle virtual cd kullanımı virtual cd türkçe full sanal cd rom oluturma sanal cd rom oluşturma türkçe sanal cd rom son sürüm indir virtual cd full ücretsiz sanal disk programı türkçe indir SANAL CD ROM YAPMA
 
 

Notlar ›

 
Virtual Private Network: VPN, Virtual Private Network'ün (Sanal Özel Ağ) kısaltması olup, ağlara güvenli bir şekilde uzaktan erişimde kullanılan bir teknolojidir. Sanal bir ağ uzantısı yarattığından uzaktan bağlanan makine konuk gibi değil, ağa fiziksel olarak bağlıymış gibi görünür.
Virtual XI (albüm): Virtual XI İngiliz Heavy Metal grubu Iron Maiden'ın on birinci stüdyo albümüdür. 23 Mart 1998 tarihinde yayımlanmıştır.
VST: Virtual Studio Technology (yaygın kullanımıyla VST), ses sentezleyici ve ses efekt eklentilerinin editör yazılımları ve sabit disk kayıt sistemleri ile kullanılabilmesini sağlayan, gerçek zamanlı işlem yapabilen bir arayüz standartı.
Sanal bellek: Sanal bellek, fiziksel belleğin görünürdeki miktarını arttırarak uygulama programına (izlence) fiziksel belleğin boyutundan bağımsız ve sürekli bellek alanı sağlayan bilgisayar tekniğidir.
Virtual hosting: Virtual Hosting, Web sunucusunun bölümlere ayrılarak, her kısmın birbirinden bağlantısız, kiralık terminal (sunucu) gibi çalışmasına olanak sağlayan hosting türüdür.
 

0 Yorum ›

 

Sanal Cd-rom Oluşturma İndir: Circle Virtual Cd İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Sanal Cd-rom Oluşturma İndir: Circle Virtual Cd İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.