Soru & CevapSanalika Benzeri Oyunlar

Sanalika Benzeri Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Bir üyemizin Sanalika’ya Benzer Oyunlar Nelerdir? sorusu üzerine yazıyı paylaşıyorum. Bu yazı Sanalika Benzeri Oyunlar ve Sanalika Gibi Oyunlar ile ilgilidir. Umarım ziyaretçimizin sorusuna cevap olabilir.

Sanalika Benzeri Oyunlar

Sanalika’ya Benzer Oyunlar Nelerdir?

Soru

Sanalikaya bnzer oyun varmı?

Cevap

Our World, Sanalika, İmwu, Hobbohotel gibi saçma oyunlardan başka ne gibi online oyunlar var söyler misiniz çok ihtiyacım var… Koskoca tatili 2 ay boyunca nasıl geçecek oyunlarla Lütfen bilen varsa söylesin!

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 22 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
sanalika gibi oyunlar sanalikaya benzer oyunlar sanalika benzeri oyunlar sanalikaya benzeyen oyunlar sanalika gibi online oyunlar sanalikaya benzer online oyunlar sanalikaya benzer türkçe oyunlar sanalikaya benzer oyun sitesi sanalika benzer oyunlar sanalika benzeri oyunlar türkçe
 
 

Notlar ›

 
Oyun: Oyun, genellikle boş vakitleri değerlendirmek için yapılan eğlendirici ve bazen de öğretici faaliyet. Oyun sözcüğü ile şunlardan biri kastedilmiş olabilir:
Oyunlarla Yaşayanlar: Oyunlarla Yaşayanlar, Oğuz Atay'ın yazdığı tek tiyatro oyunu. (2009 yılında Tehlikeli Oyunlar romanı Seyyar Sahne tarafından tiyatro olarak uyarlanmıştır.)
Oyun kuramı: Oyun kuramı, İstatistik biliminin, sosyal bilimlerde (en fazla ekonomide olmak üzere), biyoloji, mühendislik, politik bilimler, bilgisayar bilimleri (temel olarak yapay zekâ çalışmaları üzerinde) ve felsefede kullanılan bir dalıdır.
 

3 Yorum ›

 
  1. ibrahimcan Temmuz 9th, 2013 - Saat: 12:55:51

    haxball var

  2. Efe Ağustos 28th, 2014 - Saat: 23:25:18

    Bence transformice ve bombom oynayabilirsin.Blade hunter da güzel sarıyo hepsi

  3. erdem Ocak 26th, 2015 - Saat: 13:53:30

    clup penguin,boom.li,bende sanalika oynardım ama hiç sanlim yok diye barıktım

Sanalika Benzeri Oyunlar Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Sanalika Benzeri Oyunlar ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.