Yemek TarifleriTatlı TarifleriŞeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Sponsorlu Bağlantılar

Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi Nasıl Yapılır

İşte size çok güzel bir tarif daha. Hemen not alın… Şimdiki tarifimizin adı Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi tarifi! Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi nasıl yapılır çok kolay öğreneceksiniz. İnanın bana zahmetlerinize değecektir. Şunu da belirtmek istiyorum ki Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi malzemelerine tam olarak uymanız gerekiyor. Daha sonra tarif kısmındaki kurallara tamamen uyarak hazırlayın. Ve işte size ziyafet… Afiyet olsun…

Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi Malzemeleri

  • Haribo’nun Marsmallow şekerlerinden 3 paket
  • 4 yemek kaşığı su
  • Bir çimdik tuz
  • Pudra şekeri

Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi Tarifi

  • Sevgili eşime yapmış olduğum ŞEKER HAMURUNDAN DOĞUM GÜNÜ PASTASI
  • BİM marketten Haribo’nun Marshmallow şekerlerinden 3 paket almıştım, istediğim renkte olanları Benmari usulu erittim. Daha sonra içine, bir çimdik tuz, 4 yemek kaşığı su, pudra şekeri ekledim. Ama hamur haline getirmesi epey zahmetli, biraz değil baya uğraşmak gerekiyor… Hamur haline geldikten sonrası kolay zayen, istersen merdane yardımı ile açığ pastanın üstünü kapla istersen de kurabiye kalıpları ile şekil ver… Afiyet olsunnnn 🙂

Arama Kelimeleri: Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi tarifi, şeker hamurundan doğum günü pastasi nasıl yapılır, şeker hamurundan doğum günü pastasi hazırlanışı, şeker hamurundan doğum günü pastasi yapılışı, yapma ve resimli tarif hazırlama…

Not: Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi nasıl yapılır için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi tarifi ve diğer tarifler için yemek tarifleri kategorimizi incelemenizi öneririz. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 01 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
doğum günü pastası nasıl süslenir şekerleme nasıl yapılır şeker hamurundan doğum günü pastaları dogum günü pastasi eşime şeker hamurlu doğum g seker hamurlu dogum gunu pastasi tarifi haribo marshmallow şeker hamuru tarifi doğum günü şekerlemeleri tarifi sevgililer günü pastası nasıl yapılır şeker hamuru ile doğum günü pasta tarifleri
 
 

Notlar ›

 
Şeker pancarı: Şekerpancarı (Beta vulgaris var. saccharifera), etli kökünden şeker elde edilen, ıspanakgiller familyasından 2 yıllık tarım bitkisi.
Çamlıdere Şekerspor: Çamlıdere Şekerspor, Türkiye Şeker Fabrikaları'nın yeşil-beyaz renklere sahip futbol takımıdır.
Diyabet: Diabetes mellitus (Diabetes: Yunanca: διαβήτης ← eski Yunanca διαβαίνειν, idrara geçen, ve Latince mellis = tatlı ya da bal), sıklıkla yalnızca diyabet olarak adlandırılan, genellikle kalıtımsal ve çevresel etkenlerin birleşimi ile oluşan ve kan glukoz seviyesinin aşırı derecede yükselmesiyle (hiperglisemi) sonuçlanan metabolik bir bozukluk.
Şeker kamışı: Şeker kamışı (Saccharum officinarum), buğdaygiller (Poaceae) familyasından şeker elde edilen bir bitkidir.
Doğum Günü Dört Temmuz: Doğum Günü Dört Temmuz, aynı adlı Ron Kovic romanından uyarlanan 1989 yapımı film. Oliver Stone filmin senaryosuna yardım etmiş, aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.
Doğum kontrolü: Doğum kontrolü, geçici veya kalıcı olarak hamileliği engellemek ya da hamile kalma olasılığını azaltmak amacıyla çeşitli yöntemlerin, araç-gereçlerin ya da ilaçların kullanılmasıdır.
Doğumgünü Partisi: Doğumgünü Partisi veya özgün İngilizce adıyla The Birthday Party, Nobel ödüllü yazar, Harold Pinter'ın yazdığı tiyatro oyunudur.
Doğum günü: Doğum günü (ya da Yaş günü), miladi veya herhangi bir başka takvime göre, bir insanın doğduğu gün ve ayda, her yıl tekrarlanan güne verilen addır.
Gnu: Afrika antilopları (Öküz başlı antiloplar), 1.15-1.40 metreye kadar büyüyebilirler. Ağırlıkları 150-250 kg arasında değişir.
Günümüz ülkelerinin şehir listeleri: * ABD'deki şehirler listesi - Amerika Birleşik Devletleri
Günümüz ülkelerinin en yüksek noktaları listesi: Deniz seviyesine kıyasla ülkelerin ve bazı özerk bölgelerin en yüksek noktalarının listesi:
Günügüzel, Alucra: Günügüzel, Giresun ilinin Alucra ilçesine bağlı bir köydür.
Günümüzdeki devlet ve hükûmet başkanlarının listesi: Bu liste günümüzdeki devlet ve hükümet başkanlarının listesi olarak, halen görevde olan devlet başkanları ve hükümet başkanlarını göstermektedir.
 

0 Yorum ›

 

Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Şeker Hamurundan Doğum Günü Pastasi Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.