Kültür / SanatBiyografilerSerkül Kimdir Serkül Hayatı ve Biyografisi

Serkül Kimdir Serkül Hayatı ve Biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Serkül kimdir, Serkül hayatı, Serkül biyografisi, Serkül kim, Serkül hakkında bilgiler Serkül ile ilgili bilgi vs..

Serkül Hayatı

Serkül’den ‘Alın Yazısı’

‘Popstar’ yarışmasıyla adını duyuran Serkül’ün ‘Alın Yazısı’ adlı albümü, müzik marketlerdeki yerini aldı. Popstar’da bedensel engeli nedeniyle hem olumlu hem de olumsuz eleştiriler alarak dikkatleri üzerine çeken Serkül, yarışmada farklı ses rengiyle büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. İzmir, Ankara, Antalya ve Eskişehir gibi birçok şehirde düzenlenen organizasyona da katılan Serkül, ‘Alın Yazısı’ albümünde Anadolu rock tarzında şarkılar seslendirdi.

Not: Serkül hayatı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Serkül kimdir kaynakları için aşağıya bakınız. Serkül ayrıntılı biyografisini aşağıdaki sitelerden araştırabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 28 Mart 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
serkul nereli serkül ün engeli nedir serkülün hayatı serkül vikipet serkül un hayatı popstar serkül neden biyografisi serkül nerede serkül nedir serkul kim serkul anlami
 
 

Notlar ›

 
Hayatımızın En Güzel Yılları: Hayatımızın En Güzel Yılları, (Özgün adı The Best Years of Our Lives) 1946 ABD yapımı dramatik filmdir.
Hayatı Yakala: Hayatı Yakala (özgün ad:Reign Over Me), 2007 yapımı bir dram filmidir. Mike Binder'in yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu yaptığı filmde Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith, Liv Tyler, Donald Sutherland ve Saffron Burrows da rol almaktadır.Film Türkiyede direkt olarak piyasaya sürülmüşdür.
Hayatımın Kadınısın: Hayatımın Kadınısın , 2006 yapımı bir duygusal tarzı Türk filmdir. Filmin senaryosunu, Yönetmenliğini Uğur Yücel yapmistir.
Hayatımın Çalımı Beckham: Hayatımın Çalımı Beckham; (İngilizce orijinal adı: Bend It Like Beckham) 2002 yılı İngiltere yapımı film.
Hayatın Benim: Hayatın Benim () 2004 yılında çekilmiş Angelina Jolie ve Ethan Hawke'nin başrollerini üstlendiği psikolojik gerilimdir.
 

0 Yorum ›

 

Serkül Kimdir Serkül Hayatı ve Biyografisi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Serkül Kimdir Serkül Hayatı ve Biyografisi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.