Soru & CevapSolunum Maketi Nasil Yapilir

Solunum Maketi Nasil Yapilir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Solunum Maketi Nasil Yapilir ve Solunum Sistemi Maketi Yapimi hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Solunum Sistemi Maketi Nasıl Yapılır? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

solunum sistemi nedir, solunum nedir, solunumun tanımı, solunum sistemi modeli, solunum sistemi resimleri, solunum sistemi maketi nasıl yapılır … 19 Nisan 2011, 12:34. evet ya maketi söylerseniz sewncem lüftn söylynn.

Solunum Maketi Nasil Yapilir

Solunum Sistemi Maketi Nasıl Yapılır?

Soru

Solunum sistemi maketini nasıl hazırlayabilirim nelere ihtiyaç duyarımmmm????

Cevap

Arkadaşlar biz yaptık suncaz damarları kırmızı ve mavi ip veya oyun hamurundan akciğerleri arkadan boru takıp delin 2 yeri sonra kalbide kırmızı oyun hamuru onun üzerinbe de kırmızı iple yapınız bnm valla çok güzel oldu he bide bunu strafordan insan yapın onun üstüne de myukavva yapıştırın rapor hazırlayın yazılar fln çok güzel olur ve 5 alırsın

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 31 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
solunum sistemi maketi nasıl yapılır solunum sistemi maketi akciğer maketi nasıl yapılır solunum sistemi maketi örnekleri solunum sistemi modeli nasıl yapılır video solunum sistemi maketleri nasıl yapılır solunum sistemi maketinin yapılışı solunum sistemi maketi yapımı solunum sistemi 3 boyutlu maketi solunum sistem oyun hamuru
 
 

Notlar ›

 
Solunum sistemi: Solunum sistemi, kandaki karbondioksit (CO2) gazının oksijen gazı (O2) ile yer değiştirmesini sağlayan sistemdir.
Solunum yetmezliği: Solunum yetmezliği veya respiratuar yetmezlik solunum sisteminin gaz değişiminde (ventilasyon) yetersiz kalması durumudur.
Solunum yolları enfeksiyonu: Solunum yolu enfeksiyonu solunum sisteminde yer alan bulaşıcı hastalıklardan biridir. Üst ve alt olarak iki gruba ayrılır.
Solunum gazı: Solunum gazı, soluk alıp vermeyi kolaylaştırmak amacıyla kullanılan gaz karışımıdır.
 

0 Yorum ›

 

Solunum Maketi Nasil Yapilir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Solunum Maketi Nasil Yapilir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.