Soru & CevapSorumluluk İle İlgili Siir

Sorumluluk İle İlgili Siir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazı bir ziyaretçimizin Sorumluluk İle İlgili Şiir Örnekleri Verir Misiniz? sorusuna cevap olarak yazılmıştır. Sorumluluk İle İlgili Siir ve Sorumluluk İle İlgili Siirler hakkında kısa özet bilgi olarak herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Tam da not almalık…

Sorumluluk İle İlgili Siir

Sorumluluk İle İlgili Şiir Örnekleri Verir Misiniz?

Soru

Cevap

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 26 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
sorumluluk ile ilgili şiir sorumluluk ile ilgili sloganlar sorumluluk ile ilgili şiirler sorumluluk ile ilgili bulmaca sorumlulukla ilgili siir sorumluluk ile ilgili slogan sorumluluk ile ilgili örnekler sorumluluk ile ilgili fotoğraflar sorumlulukla ilgili sloganlar dünyamız ve çevre ile ilgili sorumluluklarımız ile ilgili şiirler
 
 

Notlar ›

 
Sorumluluk Evi: Sorumluluk Evi
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
 

0 Yorum ›

 

Sorumluluk İle İlgili Siir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Sorumluluk İle İlgili Siir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.