Soru & CevapSpor Ahlak İle İlgili Sloganlar

Spor Ahlak İle İlgili Sloganlar

Sponsorlu Bağlantılar

Bir üyemizin Spor İle İlgili Slogan Örnekleri Verir Misiniz? sorusu üzerine yazıyı paylaşıyorum. Bu yazı Spor Ahlak İle İlgili Sloganlar ve Spor İle İlgili Sloganlar ile ilgilidir. Umarım ziyaretçimizin sorusuna cevap olabilir.

Spor Bölümü.

Spor Ahlak İle İlgili Sloganlar

Spor İle İlgili Slogan Örnekleri Verir Misiniz?

Soru

Arkadaşlar ben spor ahlak ile ilgili 5 tane slogan istiyorum acil lütfen 26 NİSAN PAZARTESİ 2010 TARİHİNE KADAR (ALLAH RIZASI İÇİN HERKES 5 TANE SLOGAN YAZSIN)

Cevap

Bana spor yapıp yapmadığını söyle, sana hayat kaliteni söyleyeyim.
Sağlığın temeli spor ve besindir.
Sağlığını düşünüyorsan spor yap ve besin tüket
Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.
Beşikten sonsuza kadar spor!
Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur!
Spor hayatın kaynağıdır.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 26 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
sporla ilgili sloganlar spor ile ilgili sloganlar sporla ilgili slogan örnekleri spor slogan örnekleri sporla ilgili slogan spor ile ilgili slogan örnekleri spor ile ilgili afişler 2010 spor ahlakı ilgili sözcükler spor ahlak ile ilgili sloganları Bılgı sozcugu ıle ılgılı slagon
 
 

Notlar ›

 
Etik: Etik veya en yalın tanımıyla töre bilimi. Etik terimi Yunanca ethos yâni "töre" sözcüğünden türemiştir. Aksiyoloji dalı olan etik, felsefenin dört ana dalından biridir. Yanlışı doğrudan ayırabilmek amacıyla ahlâk kavramının doğasını anlamaya çalışır. Etiğin batı geleneği zaman zaman ahlâk felsefesi olarak da anılmıştır. Türkçe ahlâk bilimi olarak da anıldığı olmuştur. Ayrıca Türkçe'de etik sözcüğü ahlâk sözcüğüyle eş anlamlı olarak da kullanılır.
Ahlaksız Teklif: Indecent Proposal 1993 yapımlı romantik dram filmidir. Yönetmenliğini Adrian Lynenin yaptığı film zamanında iyi bir çıkış yapmıştır, filmin senaristi Amy Holden Jones'dir ve filmin başrollerinde Robert Redford, Demi Moore ve Woody Harrelson vardır.
Ahlak sosyolojisi: Ahlak Sosyolojisi, Ahlakın kavramsal çerçevesinden başlayarak, ahlaki davranış ekseni, ahlak tipleri, yaşanmış ahlak örnekleri, sosyal ahlak, ahlk eğitimi ve lik ahlak üzerinde duran yazar, ahlk sosyolojisinin olanaklığını öne sürmektedir.
Ahlaki teoloji: Ahlâki teoloji veya ahlâk teolojisi, dini yaşamın ve teolojik unsurların ahlâki ve etiksel boyutlarıyla ilgilenen bir teoloji alt-disiplinidir.
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
 

0 Yorum ›

 

Spor Ahlak İle İlgili Sloganlar Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Spor Ahlak İle İlgili Sloganlar ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.