Yemek TarifleriTavada Balık Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Tavada Balık Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Sponsorlu Bağlantılar

Tavada Balık Nasıl Yapılır

Güzel bir Tavada Balık tarifi arayan arkadaşlar için bu tarifi paylaşmak istiyorum. Tavada Balık malzemelerini hazırlarken ölçülerine dikkat edin lütfen. Bu güzel tarifi bozmak istemeyiz değil mi? Tavada Balık nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Ve sonunda güzel bir ziyafet çekin…

Tavada Balık Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı

Tavada Balık Malzemeleri

  • 1 Kg hamsi yada istavrit
  • 1 tabak mısır unu
  • Bir miktar sıvı yağ

Tavada Balık Tarifi

  • Balıkları pişireceğimiz tavanın içerisine 1 çay bardağı sıvıyağ ekliyoruz. Ben bir çay bardağı kullandım, yağ miktarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yağı koyduktan sonra tavanın altını yakıyoruz ve yağın kızarmasını bekliyoruz. Bu sırada balıklarımızın üzerine mısır unu döküyoruz ve balıklarımızı mısır ununa buluyoruz.
  • Mısır ununa bulanmış balıkları tavamıza yerleştiriyoruz. Üzerleri eşit miktarda kızarana kadar pişiriyoruz. Balıkların üzerine hafif limon damlatabilirsiniz, güzel bir tat verir.

Arama Kelimeleri: Tavada Balık tarifi, tavada balık nasıl yapılır, tavada balık hazırlanışı, tavada balık yapılışı, yapma ve resimli tarif hazırlama…

Not: Tavada Balık nasıl yapılır için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Tavada Balık tarifi ve diğer tarifler için yemek tarifleri kategorimizi incelemenizi öneririz. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 27 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
tavada balık nasıl yapılır istavrit baliği nasil yapilir tavada balık yapmak
 
 

Notlar ›

 
Balıkesir: Balıkesir, Balıkesir ilinin merkez ilçesi ve ile ismini veren şehirdir. Balıkesir tarımsal ekonomi merkezi olup oldukça işlek yolların kavşağına bulunan bir ulaşım merkezidir.
Balıkesir (il): Balıkesir ili, Türkiye Cumhuriyeti'nin Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara Bölümü'nde, topraklarının bir kısmı ise Ege Bölgesi'nde yer alan, hem Marmara hem de Ege Denizi'ne kıyısı bulunan bir ildir.
Balıkçılık: Balıkçılık, denizlerde, göllerde ve akarsularda balıkların ve diğer deniz canlılarının çeşitli yöntemlerle avlanması.
Balıkçılgiller: Balıkçılgiller (Ardeidae), pelikanlar takımına ait, tatlısu ya da tuzlusu kıyılarında yaşayan uzun bacaklı kuşları kapsayan bir familya.
Nasıl Delirdim? (albüm): Nasıl Delirdim?, Hande Yenerin beşinci stüdyo albümüdür. 15 Mayıs 2007'de Erol Köse Exclusive etiketiyle yayınlanmıştır.
Nasıl İsyan Etmem: Nasıl İsyan Etmem, yönetmenliğini Temel Gürsu'nun, senaryosunu Arda Uskan'ın yazdığı, 1982 tarihli Türk filmi.
 

0 Yorum ›

 

Tavada Balık Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Tavada Balık Nasıl Yapılır? Tarifi ve Yapılışı ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.