Soru & CevapTebrik Karti Hakkinda Bilgi

Tebrik Karti Hakkinda Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Bir üyemizin Tebrik Kartı Nedir? sorusu üzerine yazıyı paylaşıyorum. Bu yazı Tebrik Karti Hakkinda Bilgi ve Tebrik Karti İle İlgili Bilgi ile ilgilidir. Umarım ziyaretçimizin sorusuna cevap olabilir.

Bayram vb.ni kutlamak için gönderilen kart, tebrik. … Populer ve Son Bakilanlar. . Tebrik kartı nedir d . Doru nedir d . Hassas nedir d . Şort nedir d . Bin merak…


Tebrik Kartı Nedir?

Soru

Tebrik kartı nedir

Cevap

Telefon, internet, mail gibi yöntemler yaygın değilken bayram, yılbaşı gibi zamanlarda eş, dost, arkadaş, akraba gibi uzaktaki kişilere kutlama amaçlı gönderilen üzerinde manzara, ünlü, çiçek, hayvan resimleri olan kart.
geçmişin yaygın uygulamalarına güzel bir örnektir.
1900’lü yıllar posta kartlarının altın yılı olmuştu. Özellikle amerika’da 1906’da çılgınlık düzeyinde bir kart modası vardı. Telefonun lüks bir araç olarak henüz yaygınlaşmadığı bu günlerde insanlar, el yazılarıyla doldurdukları bu kartları caddenin hemen karşısındaki dostlarına ertesi günkü bir randevuyu haber vermek için kullanabiliyorlardı

Kaynak:

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 07 Aralık 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
tebrik kartı hakkında bilgi tebrik kartı ile ilgili yazı
 
 

Notlar ›

 
Karting: Kart yarışı ya da Karting açık tekerlekli motor sporlarının değişik bir türü olduğu gibi, küçük dört tekerlekli araçlara genelde kartlar, go-kartlar gibi isimler, vites kutusu/vites kolu kartları gibi de güvenilir tasarımların ürünüdür.
Kartir: Kartir Hangirpe (diğer söyleniş seçenekleri, Karder veya Kirdir) MS 3. yüzyılın sonlarında yaşamış oldukça nüfuz sahibi Zerdüştçü bir yüksek rahipti ve en az üç tane Sasani imparatoruna danışmanlık yapmıştı.
Bilgisayar: Bilgisayar Kendisine verdiğimiz bilgileri istediğimizde saklayabilen, istediğimizde geri verebilen cihaza denir.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Bilgisayar bilimi: Bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir bilim dalıdır.
Bilgisayar mühendisliği: Bilgisayar mühendisliği, temel olarak yazılım, programlama ve algoritma ile ilgilenir. Bilgisayar ağları, veritabanı yöneticiliği ve gömülü sistemler de diğer çalışma alanlarıdır.
 

0 Yorum ›

 

Tebrik Karti Hakkinda Bilgi Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Tebrik Karti Hakkinda Bilgi ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.