Programİş HayatıTeknoasistan Teknik Servis Takip İndir

Teknoasistan Teknik Servis Takip İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Teknosoft Yazılım Ltd. Şti. tarafından üretilmiş olan Teknoasistan Teknik Servis Takip programının son sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz. Teknoasistan Teknik Servis Takip resimli anlatım sayfasıdır.

Teknoasistan Teknik Servis Takip İndir

Teknoasistan Teknik Servis Takip İndir

Teknik servis hizmeti veren kuruluşlar için takip yazılımı. Müşterilerinizin bilgilerini takip edin. Servis hizmetlerinizi işleyin. Arayan her telefonu program kaydetsin.

Arayanın detaylı bilgileri, kaç defa aradığı, bakiyesi, tek tuşla servis kaydı yapabilirsiniz. Kayıtlı, kayıtsız ve servis yaptığınız müşterileri farklı renklerde kolayca ayırt edebilirsiniz.  USB Port  müşteri tanıma sistemiyle 8 ayrı hattınıza kadar aramaları program kaydedecektir. Arayanları gece-gündüz görebileceksiniz.

Teknik Servis Takibi

Müşteri ile ilgili genel bilgiler.
Müşteri Bilgileri,Her türlü bilgiye göre rapor oluşturulması
Hızlı Müşteri Kaydı
Servis Hizmetlerinin Tanımlanması
Araç ve Eleman Tanımları
Mahalle Tanımları
Gelir-Gider Tanımları
Müşteri Grup Tanımları
Günlük Servisler
Borçlu olanlar,borçsuz olanlar,Servis hizmeti yapmayanlar,  mahalleye göre servisler, Eleman ve Araç Servisleri, Servis yapılan hizmet, vs.  göre listeler
Günlük Kasa Takibi,
Stok Takibi, Stokların servisle takibi, Asgari stok seviyesi tanımlanması
Sınırsız Rapor Alabilme, Sıralama
Detaylı Kayıt Arama,Listeleme
Arayan Numaraları gösterme ve kaydetme  (CALLER ID) USB Port

Arama Kelimeleri: Teknoasistan Teknik Servis Takip bedava indir, teknoasistan teknik servis takip son sürüm indir, teknoasistan teknik servis takip türkçe indir (tr dil paketi, yaması), teknoasistan teknik servis takip ücretsiz yükle, full free download vs…


Not: Teknoasistan Teknik Servis Takip programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Teknoasistan Teknik Servis Takip indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 05 Şubat 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
asistan teknik servis program bedava mobim teknik servis programı full servis takip plus full TeknoAsistan Teknik Servis Takip 3 0 FULL asistan teknik servis TeknoAsistan Teknik Servis Takip 3 0 Crack teknosoft teknik servis programı full crack teknosoft teknik servis programı full teknosoft teknik servis programı serial teknoasistan teknik servis takip 3 0 full indir
 
 

Notlar ›

 
Teknoloji: Teknoloji (Yunanca τέχνη (sanat) ve λογία (bilmek)), sözcüklerinin birleşiminden oluşmuştur. İnsanoğlunun gereklerine uygun yardımcı alet ve araçların yapılması ya da üretilmesi için gerekli bilgi ve yetenektir.
Antrenör: Antrenör (Fransızca; entraîneur kelimesinden gelir), Sporcunun başarısı için spor beceleri ve strateji ile gelişimini sağlayan kişi.
Teknik death metal: Teknik death metal, ileri düzeyde teknik müzisyenliğin kullanıldığı, normal düzeyde melodik öğeler barındıran death metal alt türlerinden biridir.
Teknik üniversite: Teknik üniversite (ya da bazen teknoloji enstitüsü veya politeknik), daha çok çeşitli teknik konular hakkında eğitim, öğretim ve araştırma yapan üniversitelerdir.
Teknik resim: Teknik resim, mühendisler arasındaki iletişimi en kolay ve en doğru şekilde sağlaması açısından büyük öneme sahip teknik bir alfabedir.
Hizmet: Hizmet, ekonomide fiziksel özelliğe sahip malın tersine, elle tutulamayan ve saklanması mümkün olmayan, insan ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik olarak üretilen veya organize edilen, turizm, haberleşme, danışmanlık gibi faaliyetlerdir.
Servis odaklı mimari: Servis odaklı mimari veya hizmet yönelimli mimari (İng. Service-oriented Architecture (SOA)), bilgisayarda sistemlerin işlevselliklerini iş süreçleri etrafında gruplaştırarak sistem geliştirmesi ve bütünleştirilmesinde yol gösteren bir yazılım tasarımı felsefesidir.
Servistan: Servistan (Farsça: سروستان), İran'ın Fars Eyaleti'nde şehir.
Servistan şehristanı: Servistan şehristanı (Farsça: شهرستان سروستان), İran'ın Fars Eyaleti'ne bağlı olan 29 şehristandan birisidir.
Servistan merkezî bahşı: Servistan merkezî bahşı (Farsça: بخش مرکزی شهرستان سروستان‎‎), İran'ın Fars Eyaleti'nde bulunan Servistan şehristanı'nın 2 bahşından birisidir.
Takipne: Takipne (Yunanca: "Hızlı solunum") hızlı solunum olarak nitelendirilir.
Takip: İstanbul: Taken 2 yönetmenliğini Olivier Megaton'un yaptığı bir aksiyon filmi. Filmin gösterim tarihi 5 Ekim 2012 planlanmıştır.
Takip (film): Takip, yönetmenliğini Remzi Jöntürk'ün yaptığı, 1981 tarihli Türk filmi.
Takipsizlik kararı: Takipsizlik kararı, savcının, kamu davasının açılmasına yer olmadığı yolundaki kararı.
 

0 Yorum ›

 

Teknoasistan Teknik Servis Takip İndir Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Teknoasistan Teknik Servis Takip İndir ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.