Soru & CevapTirnak Uclari Nasil Beyaz Olur

Tirnak Uclari Nasil Beyaz Olur

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalede Tirnak Uclari Nasil Beyaz Olur ve Tirnak Uclarini Beyazlatmak İcin hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen not alın. Tırnak Uçları Nasıl Beyaz Olur? sorusunu soran ziyaretçimize cevap vermiş olmak umuduyla…

Editör: Gezginler Konu İçeriği: Tırnakdaki beyaz lekeler neden olur, nasıl geçer, hangi hastalık belirtisidir, tedavisi, Halk arasında bu olay … Tırnak üstündeki beyaz lekelerin nedeni nedir, neden olur, hangi hastalık belirtisidir.

Tirnak Uclari Nasil Beyaz Olur

Tırnak Uçları Nasıl Beyaz Olur?

Soru

Tırnak ucları nasıl beyaz olacak

Cevap

Nasıl mı beyazlar ıslak mendili suyla iyice yıkayın kolonyayı dökün hangi kolonya olur farketmez saç kurutma makinesini en sicak ayarına alın tırnaklarına çok yakında olmayacak şekilde tutundaha sonra ıslak mendille tırnaklarını temizleyin saç kurutma mikinesiyle bir daha tırnaklarına tutun tırnaklarınız bembeyaz olur

 
Sponsorlu Bağlantılar
 

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 16 Ekim 2013
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
beyazlar nasıl bembeyaz olur tırnak uçları beyaz nedenleri tırnaklarımızı nasıl beyaz tutabiliriz
 
 

Notlar ›

 
Beyaz Rusya: Beyaz Rusya (Beyaz Rusça ve Rusça: Беларусь) ya da resmî adıyla Belarus (Beyaz Rusça: '; Rusça: Республика Беларусь), eski bir SSCB ülkesidir.
Beyaz Saray: Beyaz Saray (İngilizce: The White House), Amerika Birleşik Devletleri devlet başkanlarının Washington'da bulunan resmî ikametgâhıdır.
Beyaz Rusça: Beyaz Rusça veya Belarusça (Беларуская мова), Beyaz Rusya'nın resmî dilidir.
Beyaz cüce: Güneş benzeri bir yıldız, nükleer yakıtını tükettikten sonra kırmızı dev olur. Kırmızı dev aşamasında çok genişleyen yıldız, beyaz cüce olurken içe doğru çökümü, yıldızın çekirdeğinin etrafında bulunan helyumun daha çok sıkışmasına ve belli bir aşamadan sonrada patlamasına yol açar daha sonra dış katmanlarını uzaya püskürtür ve geriye kalan parçası beyaz cücedir.
 

1 Yorum ›

 
  1. Hatice Ekim 31st, 2014 - Saat: 00:04:39

    Teşekkürler idare eder cokta begenmdım

Tirnak Uclari Nasil Beyaz Olur Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Tirnak Uclari Nasil Beyaz Olur ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.