ProgramAraçlarÜcretsiz Görev Yöneticisi İndir: Auslogics Task Manager İndir Download

Ücretsiz Görev Yöneticisi İndir: Auslogics Task Manager İndir Download

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Software tarafından üretilmiş olan Auslogics Task Manager programının son sürümünü (2.2.0.0) bu sayfadan indirebilirsiniz. Auslogics Task Manager resimli anlatım sayfasıdır. Kısa bir tanım yapacak olursak şöyle diyebiliriz: Ücretsiz Görev Yöneticisi indir… Auslogics Task Manager indir

Ücretsiz Görev Yöneticisi İndir: Auslogics Task Manager İndir Download

Auslogics Task Manager İndir

Windows işletim sistemi içerisinde sabit olarak gelen Windows Görev Yöneticisi sadece birkaç yazılım ve işlemci üzerinde çalışan belirli uygulamaları göstermektedir ve Windows üzerinde o anda çalışan tüm servisleri, her ne kadar RAM harcasalar ve bilgisayarınızı yavaşlatsalar bile göstermez.

Auslogics Task Manager ile artık işlemciniz üzerinde çalışan tüm uygulama ve servislerin kontrolünü kolay bir şekilde sağlayabilir ve gereksiz olanları kapatarak sisteminizin yavaşlamasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca işlemciye fazla yük bindiren uygulamaları tespit edip bu uygulamaları anında durdurabilir ve bilgisayarınızdan da kolayca kaldırabilirsiniz.

Aynı işlevi gören diğer yazılımlardan ayrılan, ücretsiz olmasının yanı sıra en büyük farkı sadece çalışan programları, uygulamaları, işlemci kullanan işlemleri gösterip engellemeyip çalışan Windows servislerini de göstermesi olan Auslogics Task Manager ile artık bilgisayarınızdaki her işlemi anında görerek gereksiz olanları devre dışı bırakabilir ve sisteminizi yavaşlamadan kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu ücretsiz uygulama ile internet bağlantınızı da görüntüleyerek veri transferinizi takip edebilir, bellek kullanımınızı ve sabit disk kullanımınızı da gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Auslogics Task Manager bedava indir, auslogics task manager son sürüm indir, auslogics task manager türkçe indir (tr dil paketi, yaması), auslogics task manager ücretsiz yükle, Ücretsiz Görev Yöneticisi full free download vs…


Not: Auslogics Task Manager programı indirmek için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. Ücretsiz Görev Yöneticisi indir resmi internet sitesi için tıklayınız. Daha ayrıntılı bilgileri aşağıdaki sitelerden bulabilirsiniz.

 
Sponsorlu Bağlantılar
 
 

Ücretsiz Görev Yöneticisi İndir

 
İndir / Download

İlginize Değer ›

 
 
 
admin - 18 Aralık 2012
 
 

Nasıl Buldular? ›

 
auslogics task manager auslogics task manager nasıl task manager gereksiz windows işlemleri hangileri task manager resimli anlatım taskmanager kullanımı resimli anlatım windows görev yöneticisi gereksiz işlemler hangileri windows task manager türkçe indir
 
 

0 Yorum ›

 

Ücretsiz Görev Yöneticisi İndir: Auslogics Task Manager İndir Download Hakkında Yorum Yap

Dikkat: Mesaj yazarken Ücretsiz Görev Yöneticisi İndir: Auslogics Task Manager İndir Download ile ilgili bilgi verirseniz site kullanıcıları da bu bilgilerinizden yararlanacaktır. Konu hakkında bilgi içeren mesajlarınızı bekliyoruz.